Aktualności

W niedzielę 01.12 rocznik 2012 wziął udział w turnieju Orzeł Cup w Siemiatyczach. Podczas rozgrywek Żaki Młodsze mogły zmierzyć się między innymi z gospodarzami turnieju, Orłem Siemiatycze, DAFem Łuków czy Juniorem, Talentem i Włókniarzem z Białegostoku. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, każdy w tym dniu był wygranym.

A już w najbliższą sobotę U8 uda się na turniej Irzyk Cup do Warszawy. Gdzie reprezentować nas będą aż dwie drużyny.

Trener BrzezińskTrener (AP TOP 54 - U8): "Turniej w Siemiatyczach stał na dobrym poziomie. Przebiegł w zdrowiej i miłej atmosferze. Jak na pierwszy halowy turniej zagraliśmy bardzo dobrze, choć nie ustrzegliśmy się słabszych momentów. Jestem zadowolony z postawy chłopaków. W sobotę czeka nas rywalizacja z bardzo dobrymi zespołami, dla nas to świetna okazja do sprawdzenia naszych umiejętności, a przede wszystkim do kolejnego spędzenia weekendu z piłką przy nodze."

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Jagiellonia Białystok, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.