Chcesz dołączyć do akademii?

Aktualności

W poniedziałek 1 kwietnia drużyna Żaka Młodszego wzięła udział w finałach wojewódzkich turnieju Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku.

Wicemistrzowie województwa Lubelskiego!

 

W poniedziałek 1 kwietnia drużyna Żaka Młodszego wzięła udział w finałach wojewódzkich turnieju Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku. Po rozegraniu fazy grupowej, ćwierćfinałowej oraz półfinałowej doszliśmy do finału, w którym przegraliśmy z mocnym przeciwnikiem Vrotcovia Lublin i tym samym zostaliśmy wicemistrzami województwa Lubelskiego w kategorii U-8. Chłopcy zostawili kawał serca na boisku. Zadania postawione przez trenera zostały spełnione. Zawodnicy nie bali się podejmować pojedynków, ani uderzać z dalszych odległości. Ostatnie sparingi przyniosły wiele nauki, której przełożenie można było zauważyć podczas rozgrywanego turnieju. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale widać, że jesteśmy na dobrej drodze. Chcielibyśmy podziękować wszystkim obecnym rodzicom za gorący doping, który dodał chłopakom jeszcze większego powera!

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Wisła Płock, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.