Aktualności

Reprezentacja rocznika 2011 naszej Akademii spędziła weekend w Warszawie na Ogólnopolskim Turnieju Irzyk Cup 2019

Nasz zespół AP TOP 54 zmierzył się ze Zniczem Pruszków, Parasol Wrocław, KS Ursus Warszawa, UKS Irzyk, STF Champion Warszawa, z których wygrał jeden mecz, jeden zremisował i przegrał czterokrotnie. 

Trener Robak (AP TOP 54 - U9) "Przede wszystkim zbieranie doświadczeń - tak można podsumować turniej, w którym wzięliśmy udział. Turniej bardzo mocno obsadzony, jeśli chodzi o drużyny. Mieliśmy przyjemność mierzyć się z liczącymi Akademiami w Polsce. Pokazało nam to, ze trzeba ciężko pracować, żeby grać na dobrym poziomie i rywalizować z lepszymi”

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Jagiellonia Białystok, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.