Chcesz dołączyć do akademii?

Aktualności

Po mocno przepracowanym tygodniu zawodnicy rocznika 2008 wzięli udział w Halowych Mistrzostwach BOZPN.

3 miejsce Orlików Starszych w Halowych Mistrzostwach BOZPN
Po mocno przepracowanym tygodniu zawodnicy rocznika 2008 wzięli udział w Halowych Mistrzostwach BOZPN. Nasi zawodnicy przez cały turniej szli jak burza wygrywając kolejno z AZ-BUD Komarówka Podlaska (7-0), Orlętami Radzyń Podlaski (7-0) oraz Niwą Łomazy (2-1). Niestety w półfinale po naszym błędzie padła bramka która przesądziła o tym, że w finale znalazła się drużyna Victorii Parczew (0-1). Na szczęście nasi zawodnicy szybko zapomnieli o porażce i w małym finale ponownie pokonali zawodników Niwy Łomazy (6-0) finalnie zajmując 3 miejsce w turnieju. Mamy spory niedosyt, jednak sport to również porażki. W pełni to akceptujemy. Najlepszym bramkarzem turnieju został uznany nasz zawodnik Jakub Czebreszuk. Gratulujemy zwycięzcom i patrzymy w przyszłość, ponieważ już za tydzień czeka nas kolejny turniej. 

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Wisła Płock, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.