Chcesz dołączyć do akademii?

Aktualności

W czwartek 18.04 roczniki 2011 i 2012 miały możliwość rozegrania meczu kontrolnego z drużyną SEMP Pogoń Siedlce.

Gra kontrolna z drużyną SEMP Pogoń Siedlce!

W czwartek 18.04 roczniki 2011 i 2012 miały możliwość rozegrania meczu kontrolnego z drużyną SEMP Pogoń Siedlce. Żaki młodsze rozgrywały spotkanie na jednym boisku, a skrzaty starsze grały równolegle na dwóch boiskach. Oprócz super grania mieliśmy także super pogodę! Dziękujemy gościom z Siedlec za przybycie i zapraszamy ponownie!

Relacje trenerów:

Rocznik 2012 – Trener Brzeziński

Cieszymy się, że mogliśmy rozegrać sparing z SEMPem. Oprócz bardzo wysokiego poziomu sportowego Pogoń prezentuje również super zachowanie fair play, doceniamy także podejście trenera drużyny z Siedlec. SEMP 2012 trenuje już trzy lata pod okiem swojego trenera co przekłada się od razu na ich fantastyczną grę. Dobrze jest grać z mocnymi przeciwnikami, ale nie zapominamy, że na razie to przede wszystkim zabawa, gra chłopakom sprawia radość i to mnie cieszy. Wiem, że stać chłopaków na bardzo dużo i jestem bardzo zadowolony z ich postępów.

Rocznik 2011 – Trenerka Sawicka

Było to ciekawe, a zarazem pełne emocji spotkanie. Obie drużyny dały pokaz bardzo fajnej gry w piłkę nożną, o czym świadczą widowiskowe bramki i zbudowane akcje. Zawodnicy Akademii wywiązywali się z założeń, które otrzymali przed meczem. Walczyli o każdą straconą piłkę, a także nie bali się wejść w grę 1x1 z przeciwnikiem. Do gry również wkradło się sporo błędów, ale po to są błędy, aby wyciągać z nich wnioski i naukę na przyszłe mecze. Jestem zadowolona z postawy zawodników, ich zaangażowania i pozostawionego serca na boisku.

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Wisła Płock, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.