Chcesz dołączyć do akademii?

Aktualności

Weekend w Zamościu
Juniorzy Młodsi spędzili weekend w Zamościu gdzie rozegrali dwa spotkania sparingowe z drużyną Hetmana. Pierwsze spotkanie rozegrane wczoraj o godzinie 17:00 wygraliśmy 2:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Bartek Buraczewski i Norbert Ramotowski. W drugim spotkaniu rozegranym dzisiaj przegraliśmy 0:1. Były to nasze pierwsze gry kontrolne w tym roku. Dziękujemy drużynie Hetmana Zamość za dobre dwa spotkania! Do zobaczenia na wiosnę! 

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Wisła Płock, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.