Aktualności

W poprzedni czwartek w Akademii Piłkarskiej TOP 54 na treningu z okazji dnia Matki mieliśmy przyjemność gościć wyjątkowe dla naszych zawodników osoby, mianowicie ich Mamy.

Dzień Matki w AP TOP 54!

W poprzedni czwartek w Akademii Piłkarskiej TOP 54 na treningu z okazji dnia Matki mieliśmy przyjemność gościć wyjątkowe dla naszych zawodników osoby, mianowicie ich Mamy! Podczas prowadzonego treningu każda Mama wzięła czynny udział w zajęciach!

Myśle, że wszystkie Mamy udowodniły, że młodzi adepci mają blisko siebie dobre wzorce do naśladowania. Cieszymy się, że wszystko co zaplanowaliśmy przebiegło pomyślnie, pogoda dopisala, a uśmiech gościł na twarzach naszych gości, zawodników i trenerów! Już planujemy kolejne ciekawe eventy. - Mateusz Kowalczyk

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Jagiellonia Białystok, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.