Chcesz dołączyć do akademii?

Aktualności

W piątek 08.02.2019 organizowany był Festyn Rodzinny naszej Akademii, wzięli w nim udział zawodnicy urodzeni w latach 2013-2008, a także ich rodzice, rodzeństwo, a nawet ciocie czy babcie! Dzień ten zapamiętamy jako pełen wrażeń i atrakcji!

Festyn Rodzinny Akademii Piłkarskiej TOP 54W piątek 08.02.2019 organizowany był Festyn Rodzinny naszej Akademii, wzięli w nim udział zawodnicy urodzeni w latach 2013-2008, a także ich rodzice, rodzeństwo, a nawet ciocie czy babcie! Dzień ten zapamiętamy jako pełen wrażeń i atrakcji! Pierwsze zabawy rozpoczęły się dużo wcześniej. Nasi adepci futbolu mogli wziąć udział w konkursie pod tytułem „Ja i Akademia Piłkarska TOP 54”. Szczerze powiedziawszy jesteśmy zachwyceni talentem plastycznym naszych zawodników. Prace Piłkarzy Akademii TOP54 możecie oceniać na naszym profilu na facebooku. O godzinie 17:00 uroczystego rozpoczęcia dokonali Prezes Tomasz Buraczewski, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 Violetta Chmielewska, w imieniu Prezydenta Michała Litwiniuka Naczelnik Wydziału Edukacji Stanisław Romanowski oraz Dyrektor Sportowy naszej Akademii Leszek Cicirko. Chwilę później przeszliśmy do wspólnej rozgrzewki, a następnie zawodników czekały zmagania na stacjach przygotowanych przez naszych Trenerów. Kto wykonał najwięcej żonglerek? Kto najszybciej pokonał slalom czy tor przeszkód? Kto spośród piłkarzy wykonał najwięcej uderzeń piłką o ławeczkę? Tego dowiecie się już wkrótce! Oprócz indywidualnych popisów nasi piłkarze czy ich rodziny mogły pograć wspólnie w mini-grze 3x3 czy też w meczu unihokeja. Kto w tym czasie odpoczywał mógł pomalować sobie buźkę w żółto-czerwono-czarnych barwach, zjeść pyszny owoc czy zrobić wspólne zdjęcie z trenerem lub kolegą z zespołu. Później przyszedł czas na zaprezentowanie się w meczu każdego z roczników. Każda drużyna pokazała nam coś innego, coś co sprawia, że nasza Akademia jest wyjątkowa! Od uśmiechu i radości Maluchów czy Skrzatów, aż po walkę i piękne akcje Orlika Starszego. Jako pamiątkę każdy otrzymał balon z herbem AP TOP54. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i ich rodzinom za przybycie. Słowa podziękowania kierujemy również w stronę wodzireja – Mariusza Maksymiuka. Było fantastycznie, dzięki!

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z naszego Festynu : 
https://www.youtube.com/watch?v=Twj9Jt0aKCk&t=26spiłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Wisła Płock, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.