Chcesz dołączyć do akademii?

Aktualności

Podczas minionego weekendu drużyny AP TOP 54 U11, U10, U8 i U7 rozegrały gry kontrolne.

Zawodnicy w rocznikach 2012 i 2009 podejmowali u siebie BKS Lublin, zawodnicy rocznika 2013 grupa PRO i grupa żółta 2012 rozegrała w sobotę grę kontrolną ze Szkółką piłkarską Lobos, z kolei zawodnicy rocznika 2010 z grupy PRO zmierzyli się ze swoimi kolegami z rocznika 2009 grupy zółtej

Mateusz Kowalczyk (trener TOPU U-7): „Był to pierwszy mecz w życiu większości naszych zawodników, dlatego jestem zadowolony z tego jak się zaprezentowali i jak sobie poradzili z tym wyzwaniem, cieszy fakt, że chcą wygrywać ale nie zapominają przy tym o dobrej zabawie, wierzę, że z meczu na mecz będą widoczne ich postępy”

Krzysztof Brzeziński (trener TOPU U-8): „Sparing bardzo wymagający. Chłopcy wyszli na ten mecz zestresowani bo mierzyliśmy się z BKSem, już wcześniej i wiedzieli, że to trudny rywal. Jednak z biegiem czasu do głosu zaczynała dochodzić odwaga i pewność siebie. Zagraliśmy bardzo dobry mecz na tle świetnego rywala. Widać duży progres po chłopakach oraz to, że treningi nie idą na marne”

 

Kacper Siwiec  (trener TOPU U-10): „Sparing ze starszymi kolegami z Akademii to doskonała okazja, by w grze, bez zbędnej presji, przećwiczyć elementy doskonalone na treningach. Dzisiejsza gra zamknęła moduł podań i przyjęć piłki, zatem na tych aspektach dziś się skupiliśmy. Grę oceniam bardzo pozytywnie, co pokazuje dobrze wykonaną przez chłopców pracę na ostatnich treningach.” 

Marcin Krzystanek (trener TOPU U-11): „Pomimo porażki 1:3 mecz stał na wyrównanym poziomie, przy odrobinie szczęścia i lepszej skuteczności pod bramką przeciwnika, końcowy rezultat mógłby być korzystniejszy. Naszym zawodnikom należą się słowa uznania za pełne zaangażowanie i wolę walki. Mamy jeszcze pewne problemy z trzymaniem odległości i przestrzeni na większym boisku, ale każdy kolejny mecz w "dziewiątkach" powinien poprawić ten element.  

 

Kacper Stróż (trener TOPU U-11 żółta): "Wynik w tym spotkaniu był sprawą drugorzędną, koncentrowaliśmy się głównie na indywidualnych poczynaniach zawodników. Kilku z nich pokazało się z naprawdę dobrej strony, pokazując wiele udanych zagrań - pięknych bramek, podań czy też interwencji. Jeśli ich gra nadal będzie utrzymywać się na tym poziomie, w przyszłości mogą okazać się postaciami pierwszoplanowymi. Na pewno dużym plusem dla chłopców był czas trwania meczu, który był niemal dwukrotnie dłuższy od ich zmagań ligowych. Spotkanie z młodszymi kolegami uważamy za bardzo przydatne"

Dziękujemy trenerom i zawodnikom BKS Lublin oraz Lobosu za przyjazd i możliwość rozegrania wartościowych gier kontrolnych.

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Wisła Płock, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.