Aktualności

Drodzy Rodzice, Szanowni Państwo

 

     Koronawirus dotyka wszystkich obszarów ludzkiej egzystencji, nie omija też sfery sportowej.

W tym szczególnie trudnym okresie działalność sportowa akademii musiała przyjąć formę
on-line. Ponad wszystkie cele zdrowie i bezpieczeństwo młodych piłkarzy są najważniejsze. W tej sprawie z rodzicami dzieci każdej z grup lub z samymi zawodnikami będą kontaktowali się poszczególni trenerzy, którzy w należyty sposób przekażą swoją wiedzę oraz plan treningów na najbliższy czas.

     Z początkiem normalizacji sytuacji klub przewiduje pewne formy wyrównawcze,
jak zwiększenie obciążeń ilościowych i jakościowych poszczególnych cykli, wydłużenie okresu nauczania i trenowania o pierwsze tygodnie wakacji, itp. W szukaniu optymalnych rozwiązań w tej kwestii będą nam pomocne Państwa sugestie.

    Zarząd stoi w obliczu konieczności podjęcia niełatwych decyzji. Jedną z nich jest obniżenie miesięcznych opłat w akademii o 50% z dniem 1.04.2020 do czasu powrotu na boiska sportowe.

Wyrażamy przekonanie, iż dzięki trosce i roztropności rodziców sport dzieci nie będzie narażony
na zagładę z powodu pandemii koronawirusa. Musimy dać radę! 

    O kolejnych, ewentualnych zmianach w zależności od rozwoju sytuacji, będziemy informowali na bieżąco.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd AP TOP-54 Biała Podlaska

 

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Jagiellonia Białystok, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.