Chcesz dołączyć do akademii?

Aktualności

W dniu dzisiejszym drużyna Młodzika Starszego uczestniczyła w Halowych Mistrzostwach BOZPN, które odbywały się w Komarówce Podlaskiej.

Młodzicy Starsi mistrzami okręgu!W dniu dzisiejszym drużyna Młodzika Starszego uczestniczyła w Halowych Mistrzostwach BOZPN, które odbywały się w Komarówce Podlaskiej. Nasza drużyna rozegrała w grupie 5 spotkań, z których 4 wygrała i jedno zremisowała. W grupie dorobek bramkowy to 17 bramek strzelonych i 3 bramki stracone. Wychodząc z pierwszego miejsca w grupie Nasz zespół trafił w półfinale na zespół LKS Milanów, z którym zwyciężył 4:1. W finale turnieju po dobrym meczu wygrywamy 1:0 z Huraganem Międzyrzec Podlaski i zdobywamy Halowe Mistrzostwo Okręgu! Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Nasz zawodnik Dawid Zalewski!
Skład oraz strzelone bramki w turnieju: Napiórkowski,Popławski,Wnuk (3),Sawczuk (3),Zalewski (6),Antoniuk (1),Gadomski (1),Sweklej (3),Panasiuk (3),Śledź (2)

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Wisła Płock, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.