Aktualności

ZNAMY CERTYFIKOWANE SZKÓŁKI PZPN!

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował dzisiaj listę certyfikowanych szkółek 

Informujemy, że nasza akademia otrzymała srebrną gwiazdkę, a co za tym idzie

To wyróżnienie jest efektem ciężkiej pracy wielu osób, za co bardzo mocno dziękujemy! 

Tomasz Buraczewski (Prezes AP TOP 54)
"Jesteśmy szkółką piłkarską, która wie jak szkolić dzieci i młodzież, więc spodziewaliśmy się pozytywnej oceny komisji weryfikacyjnej Polskiego Związku Piłki Nożnej, przyznającej nam srebrną oznakę. Teraz musimy potwierdzić swoją jakość podczas wizyt trenerów i osób monitorujących. Chcielibyśmy w czerwcu mieć satysfakcję i nagrodę z dobrze wykonywanej pracy."

Mateusz Kowalczyk (Trener koordynator U5-U13)
"Cel, który postawiliśmy sobie kilka miesięcy temu został zrealizowany. To oczywiście nobilitacja dla nas, oraz kolejny bodziec do jeszcze efektywniejszej pracy. To teraz rozpocznie się kolejny etap weryfikacji, jednak jestem przekonany, że spełnimy zamierzone kryteria. I będziemy realizować kolejne cele"

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. Jak podała piłkarska centrala, do udziału w programie wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty.

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Jagiellonia Białystok, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.