Chcesz dołączyć do akademii?

Aktualności

Zapraszamy na kolejny termin badań, tym razem grupy młodsze - roczniki 2013-2008

Okresowe badania lekarskie!

Badania odbędą się 30.04.2019 (wtorek) od godziny 15:30 - w gabinecie przy ul. Kraszewskiego 6

Aby wziąć udział w badaniu trzeba uprzednio zapisać się SMSem u Trenera prowadzącego dana grupę w roczniku, celem tego jest uniknięcie chaosu organizacyjnego. - liczba miejsc na ten termin ograniczona (pierwszeństwo posiadają zawodnicy występujący w lidze)

Pani doktor przyjeżdża do nas z Lublina i wynajmuje gabinet.

Przypominamy, że w myśl nowych przepisów takie badanie przechodzimy tylko raz w roku! Oczywiście nie zapominamy o zrobieniu podstawowych badań: morfologi krwi, moczu i EKG, oraz wypełnieniu ankiety (otrzymacie ją od trenerów) te badania również są ważne rok czas, każdy z zawodników musi je mieć podczas badania przez Panią doktor. 

Koszt badania - 30zl

Ważne: Każdy z zawodników Akademii musi mieć podbite badania lekarskie, aby mógł rozgrywać mecze wewnętrzne, kontrolne oraz ligowe. Także proszę potraktować to poważnie.

Ze sportowym pozdrowieniem,
AP TOP 54 Biała Podlaska

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Wisła Płock, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.