Chcesz dołączyć do akademii?

Aktualności

Nasi Orlicy Starsi rywalizowali dzisiaj na hali Politechniki Lubelskiej w ramach wojewódzkiego etapu Turnieju o Puchar Prezesa PZPN.

AP TOP 54 drugą siła w województwie lubelskim!!
Nasi Orlicy Starsi rywalizowali dzisiaj na hali Politechniki Lubelskiej w ramach wojewódzkiego etapu Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Do Lublina przyjechało 6 najlepszych drużyn wyłonionych w eliminacjach okręgowych. Nasza drużyna zaprezentowała atrakcyjną i odważną piłkę nożną jednak w meczu o awans musiała uznać wyższość BKSu Lublin.

Relacja Trenera Bogusza Sucheckiego
"Chłopcy pokazali się dzisiaj z naprawdę dobrej strony. Cieszymy się, że nasza ciężka praca przynosi owoce w postaci dobrej organizacji gry. Nasza gra jest dynamiczna i miła dla oka choć zdarzają się błędy, które są oczywiście wpisane w piłkę młodzieżową. Z każdej porażki staramy się wyciągać wnioski na przyszłość. Dzisiaj cieszymy się z drugiego miejsca i od jutra wracamy do treningów aby w lutym pokazać się z dobrej strony na nadchodzących turniejach"

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Wisła Płock, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.