Chcesz dołączyć do akademii?

Aktualności

W niedziele odbył się I Turniej Rodziców organizowany przez naszą Akademię. W turnieju wzięły udział 4 zespoły: rodzice z roczników 2006, 2010, 2012 oraz drużyna złożona z naszych Trenerów.

Niesamowite emocje na Turnieju Rodziców!W niedziele 3 marca odbył się I Turniej Rodziców organizowany przez naszą Akademię. W turnieju wzięły udział 4 zespoły: Rodzice z roczników 2006, 2010, 2012 oraz drużyna złożona z naszych Trenerów z którymi wystąpili trzej Rodzice. Rozgrywki odbywały się w systemie „każdy z każdym”. Wydarzenie przyciągnęło dużą ilość kibiców. Młodzi zawodnicy, dopingując swoich rodziców, mogli również podpatrywać ich umiejętności piłkarskie. Aktywnie spędziliśmy czas dobrze się przy tym bawiąc, oraz integrując się w naszym szerokim gronie. Trenerzy są bardzo zadowoleni z poziomu reprezentowanego przez Rodziców zarówno na boisku jak i na trybunach! Patrząc na poziom rozgrywanych zawodów wiemy juz po kim Nasi zawodnicy mają talent i smykałkę do piłki. Kilka wyróżniających się nazwisk zostało zapisanych w notatnikach Trenerów! W turnieju zwyciężyła drużyna Rodziców z rocznika 2006. Drugie miejsce zajęła drużyna Rodziców z rocznika 2010,a trzecie miejsce przypadło Rodzicom naszych Skrzatów z rocznika 2012. Każdy z Rodziców otrzymał pamiątkowy medal,a każda drużyna pamiątkowy puchar. Królem Strzelców turnieju została Mama z rocznika 2012,najlepszym zawodnikiem turnieju uznano drugą Mamę z tego samego rocznika,a najlepszym bramkarzem turnieju uznano Tatę z rocznika 2010! Mamy nadzieje na dużo lepszą frekwencję na następnym turnieju! Dziękujemy wszystkim za obecność. Do zobaczenia latem na II edycji,która odbędze się na boiskach Topu! 

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Wisła Płock, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.