Chcesz dołączyć do akademii?

Aktualności

W niedziele 24.02 Skrzaty udały się do Łęcznej by wziąć udział w halowym turnieju o Puchar Prezesa Górnika Łęczna. W rozgrywkach wzięło udział 11 drużyn w tym dwie ekipy AP TOP 54.

Nasze dzielne Skrzaty na turnieju w Łęcznej!
W niedziele 24.02 Skrzaty udały się do Łęcznej by wziąć udział w halowym turnieju o Puchar Prezesa Górnika Łęczna. W rozgrywkach wzięło udział 11 drużyn w tym dwie ekipy AP TOP 54. Mimo, że grali zawodnicy urodzeni w 2012 roku i młodsi turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Nasi młodzi adepci rywalizowali między innymi z drużynami BKS Lublin, Football Academy Lublin, Brazillian Soccer Schools, AP Bronowice Lublin czy gospodarzami turnieju - Górnikiem Łęczna. Był to nasz drugi turniej gdzie graliśmy w systemie 4+1 i początkowe mecze były dla oswojenia naszych zawodników, później im więcej meczów, tym więcej zabawy i pięknych akcji naszych piłkarzy. W turnieju nie prowadzona była klasyfikacja, każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom. Trenerzy Skrzatów są bardzo dumni ze swoich zawodników. Zachowanie i determinacja na boisku level TOP!

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Wisła Płock, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.