Aktualności

W niedziele 14.04 odbył się towarzyski turniej rocznika 2012 w Białej Podlaskiej. W turnieju oprócz Skrzatów udział wzięli: rocznik 2011 z naszej Akademii, dwie drużyny Czarnych Węgrów, Lobos FA i DAF Łuków.

Niedzielne granie Skrzatów i Żaków Młodszych! :)
W niedziele 14.04 odbył się towarzyski turniej rocznika 2012 w Białej Podlaskiej. W turnieju oprócz Skrzatów udział wzięli: rocznik 2011 z naszej Akademii, dwie drużyny Czarnych Węgrów, Lobos FA i DAF Łuków. Gry odbywały się w słonecznej atmosferze przy udziale licznie zgromadzonych rodziców-kibiców.

Relacje trenerów:

Rocznik 2011 – Trenerka Sawicka:

W słoneczną niedzielę drużyna Żaka Młodszego wzięła udział w turnieju organizowanym przez rocznik 2012. Pomimo młodszego wieku zawodników z pozostałych drużyn, Żacy niejednokrotnie mieli problemy z rozegraniem piłki oraz budowaniem akcji. Młodzi Piłkarze mieli do wykonania dużo zadań dodatkowych, z których wywiązywali się wzorowo. Jestem zadowolona z dzisiejszej gry zawodników, wygrane spotkania podbudowały morale drużyny. Mam nadzieję, że to będzie miało przełożenie na dalszą pracę oraz zaangażowanie w treningi i przyszłe mecze.

Rocznika 2012 – Trener Brzeziński:

Kolejne 140 minut dobrego grania za nami. Graliśmy dzisiaj z bardzo dobrymi drużynami, w tym z rocznikiem 2011. Dzisiejszy turniej pokazał, że Skrzaty mogą nawiązać już walkę z zawodnikami o rok starszymi. Takie mecze pokazują moim zawodnikom, że w piłce nożnej należy powalczyć o swoje. Chłopaki dużo myślą i wiedzą co chcą zrobić z piłką, ale czasami brakuje jeszcze fizyczności do realizacji – jednak o to się nie martwimy, to przyjdzie z czasem. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i super spędzoną niedziele!

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Jagiellonia Białystok, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.