Chcesz dołączyć do akademii?

Aktualności

Zarząd Akademii Piłkarskiej TOP-54 zgodnie z § 19 pkt 3 statutu AP TOP-54 informuje, że w dniu 18 czerwca 2019 r. (wtorek) w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 30, w stołówce Szkoły Podstawowej nr 5 o godz. 16.30 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze.

Walne Zebranie Sprawozdawcze!

Zarząd Akademii Piłkarskiej TOP-54 zgodnie z § 19 pkt 3 statutu AP TOP-54 informuje, że w dniu 18 czerwca 2019 r. (wtorek) w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 30, w stołówce Szkoły Podstawowej nr 5 o godz. 16.30 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze. Drugi termin Walnego Zebrania Sprawozdawczego ustalono na godz. 16.45.

Zapraszamy wszystkich członków klubu (lista uprawnionych członków w biurze Akademii), zawodników i rodziców do wzięcia udziału w zebraniu.

Zarząd AP TOP-54

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Wisła Płock, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.