Aktualności

OFICJALNY KOMUNIKAT AKADEMII PIŁKARSKIEJ TOP 54 BIAŁA PODLASKA

W związku z obecną sytuacją w naszym kraju, Akademia Piłkarska TOP 54 Biała Podlaska postanowiła zawiesić do odwołania treningi wszystkich grup dziecięcych i młodzieżowych, za wyjątkiem drużyn występujących w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15 oraz U-17.

Przez okres dwóch tygodni zamknięte będą szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe, a także żłobki i inne placówki oświatowe w całym kraju - taką decyzję ogłosili premier, oraz ministrowie zdrowia, edukacji i kultury oraz rodziny i pracy.

Jednocześnie informujemy, iż sobotni mecz (14 marca) CLJ U-17 AP TOP 54 – Karpaty Krosno rozegrany zostanie bez udziału publiczności

Zaznaczamy, że w dniu jutrzejszym (12 marca) w Warszawie odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Zarządu PZPN, na którym mogą zapaść decyzje o zawieszeniu rozgrywek.

O dalszej sytuacji będziemy informowali na bieżąco.

DODATKOWO ZACHĘCAMY DO PRZESTRZEGANIA 5 ZASAD:

1. Jak najczęściej myj ręce ciepłą wodą i mydłem około 15-30sekund (szczególnie bezpośrednio po kaszlu)
2. Zapewnij częste wietrzenie pomieszczeń. (zazwyczaj wystarczy że otworzysz okno na 1min)
3. Sen i regularne posiłki. (Śpij przynajmniej 7godzin, jeżeli to możliwe zrób sobie 20 minutową drzemkę w ciągu dnia. Do każdego posiłku dobieraj warzywa i owoce)
4. Stosuj etykietę kichania i zwróć na nią uwagę kolegom.
5. Ubieraj się adekwatnie do pogody.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o rozsądek i odpowiedzialność oraz stosowanie się do wytycznych służb sanitarnych.

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Jagiellonia Białystok, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.