Aktualności

27 stycznia odbył się Wojewódzki Eliminacyjny Turniej o Puchar Prezesa PZPN. Miło nam zakomunikować, że zawodnicy naszej Akademii zasłużenie zwyciężyli w rywalizacji w województwie lubelskim.

27 stycznia odbył się Wojewódzki Eliminacyjny Turniej o Puchar Prezesa PZPN. Miło nam zakomunikować, że zawodnicy naszej Akademii zasłużenie zwyciężyli w rywalizacji w województwie lubelskim, tym samym awansując do turnieju głównego w którym bedą reprezentowali nasze województwo Finały odbędą się w dniach 16 lutego w Warszawie.

Skład: Cyryl Bolesta, Jakub Zdunek, Natan Piotrowicz, Juliusz Rafalski, Marcel Wdowiak, Adam Sacharuk, Szymon Arseniuk, Wiktor Bobrowski, Dawid Wojdat, Jakub Czebreszuk. Trenerzy Bogusz Suchecki, Mateusz Mieczkowski 

 

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Cyryl Bolesta 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Juliusz Rafalski 

Gratulacje i trzymamy kciuki dalej

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Jagiellonia Białystok, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.