Aktualności

ZASADY TRENINGU SPORTOWEGO W OKRESIE ZAGROŻENIA CONVID-19 

W związku powrotu na boiska, przedstawiamy ogólne zasady wznowienia treningów w Akademii Piłkarskiej TOP 54 Biała Podlaska bardzo prosimy zapoznanie i przestrzeganie niżej wymienionych zarówno przez zawodników jak i rodziców oraz bezdyskusyjną akceptacje wytycznych.

1. Udział w zajęciach jest dobrowolny, a zgodę na uczestnictwo zawodnika w treningach potwierdza rodzic.

2. Zawodnicy poniżej 13 roku życia na zajęcia przyjeżdżają z opiekunem prawnym.

3. Zawodnicy przyjeżdżają 5-10 minut przed rozpoczęciem treningu i wchodzą na obiekty przez odpowiednie wejście wydzielone względem tego na którym boisku trenuje ich dziecko.

4. Zawodnicy przychodzą na obiekt przebrani w strój treningowy, brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego na terenie obiektu (za wyjątkiem toalety).

5. Zawodników obowiązuje zasłanianie twarzy w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy.

6. Zawodnicy oczekujący na trening zachowują zasadę bezpiecznej odległości (2 metry) zalecanej przez Ministerstwo Zdrowia, do momentu przyjścia Trenera.

7. W trakcie treningu rodzice zawodników oraz inne osoby nie mają wstępu na obiekty. Zalecane jest oczekiwanie na odbiór zawodnika w pobliżu wydzielonego wejścia, którym wchodziliśmy na obiekt.

8. Grupę treningową stanowi maksymalnie 6 zawodników. Jednostka treningowa wynosi około 60min.

9. Zawodnicy wchodząc i wychodząc z obiektu dezynfekują ręce.

10. Po każdym treningu trenerzy odpowiadają za dezynfekcję sprzętu treningowego.

11. Zalecane są bidony i wody (podpisane imieniem i nazwiskiem).

12. Zawodnik z objawami choroby (przeziębienie, katar, podwyższona temperatura) zgłasza wcześniej fakt trenerowi i nie uczestniczy w zajęciach pozostając w domu.

13. Trenerzy realizować będą środki treningowe zgodne z zasadami Ministerstwa Zdrowia.

14.O sprawach nie ujętych w niniejszych zasadach treningu decyduje trener.

Dziękujemy za zapoznanie. W razie niejasności któregoś punktu prosimy o kontakt z trenerami prowadzącymi poszczególne grupy.

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Jagiellonia Białystok, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.