10 maja najmłodsi adepci piłki nożnej AP TOP-54 wyjechali do Łukowa na kolejne mecze ligowe z tamtejszym AMPLUS-em. TOP I (r.2006) zanotował 2 zwycięstwa i porażkę. Tym razem wszyscy powołani zawodnicy spędzili na boisku podobną liczbę minut, dzięki czemu każdy mógł wykazać się w równym stopniu. Cieszy dobra dyspozycja Kacpra Popielewicza– po raz kolejny najlepszego strzelca naszego zespołu, niewiele ustępował mu Adrian Wnuk. Na słowa wyróżnienia zasługuje Przemek Chazan, który nie raz zaskakiwał rywali „rajdami” przy liniach bocznych boiska. Gratulacje należą się dla Mateusza Prokopiuka – strzelił swoją pierwszą bramkę w oficjalnych meczach zespołu i pokazał dużą chęć do gry. Pozostali chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony, choć zdarzały się i nie potrzebne pomyłki. Wyniki i strzelcy:

AP TOP I – AMPLUS II 5-3 (4-0) Bramki: Kacper Popielewicz 4, Adrian Wnuk 1
AP TOP I – TOP II 6-0 (2-0) Bramki: Adrian Wnuk 3, Kacper Popielewicz 1, Przemek Hazan 1, Mateusz Prokopiuk 1
AP TOP I – AMPUS I 1-4 (0-1) Bramka: Kacper Popielewicz

Skład AP TOP I: Gabryś Ignaczak, Kacper Popielewicz, Bartek Popielewicz, Mateusz Chazan, Przemek Chazan, Kuba Bahonko, Filip Tymoszuk, Adrian Wnuk, Mateusz Prokopiuk.
Chłopcy z rocznika 2007-2008 niestety ponieśli trzy porażki, z AMPLUS-em II 1-5, TOP-em I 0-6 oraz AMPLUS-em I 1-15. Nie wyniki jednak są najważniejsze, ale dobra zabawa i sama możliwość gry w oficjalnym meczu. W ich wieku, niepotrzebna jest dodatkowa presja wyników, liczy się harmonijny rozwój piłkarza oraz człowieka.

Skład AP TOP II: Kuba Fronczek, Kamil Rogalski, Dawid Wojtkowski, Jakub Chalimoniuk, Maciej Adamczyk, Igor Librant, Marceli Ochijewicz, Bartosz Tomaszewski, Euzebiusz Chać, Hubert Hołownia.