Dzisiaj o godzinie 11:30 zespół Trampkarza Starszego wygrał swoje pierwsze sparingowe spotkanie. Naszym przeciwnikiem była Pogoń Siedlce, którą pokonaliśmy 4:3  Sparing miał być pierwszym poważniejszym przetarciem zespołu po przerwie wakacyjnej. Mecz został rozegrany w zwiększonym rozmiarze czasowym 2 x 40 minut, tak jak to ma wyglądać w meczach mistrzowskich . Mecz w naszym wykonaniu był całkiem niezły. W sparingu wystąpiło 30 naszych zawodników, w tym dwie nowe twarze: Osiak Arkadiusz oraz Książak Mateusz.

Bramki dla AP TOP 54 strzelali: Książak, A.Sawczuk, Zadziorski, Panasiuk.

Kolejny mecz kontrolny przewidziany jest na najbliższy piątek na godzinę 12:30, na stadionie MKS Podlasie przy ul. Piłsudskiego. Naszym przeciwnikiem będzie MKS HURAGAN Międzyrzec Podlaski rocznik 2000.