W sobotę (15.08.2015) o godzinie 11:00 na obiektach Akademii Piłkarskiej TOP 54, drużyna Trampkarza Starszego rozegrała swój pierwszy mecz w sezonie 2015/2016. Przeciwnikiem Naszego zespołu był KS Lublinianka Lublin. Mecz od początku układał się po Naszej myśli. Już w 9 minucie meczu bramkę na 1:0 strzeliła Jakub Piszcz. Do przerwy prowadziliśmy już 4:0 po kolejnych trafieniach Vitalija Tabalova, Daniela Korola i Eryka Kozłowskiego. Po przerwie nie oddaliśmy inicjatywy i dołożyliśmy kolejną bramkę. Swoje drugie trafienie w tym meczu zanotował Jakub Piszcz. Mecz zakończył się wynikiem 5:0. Zwycięstwo powinno być dużo bardziej okazałe, ale cieszy zdobyte 5 bramek i dopisanie do ligowej tabeli pierwszych 3 punktów.

AP TOP 54 – KS LUBLINIANKA LUBLIN 5:0

Bramki strzelali: Piszcz Jakub(9,57), Tabalov(16), Korol(26), Kozłowski(32)

Skład: Szydłowski, Bołtowicz, Poniatowski, A.Sawczuk, Golik, Zaleszczyk, Kozłowski, Tarasiewicz, Korol, Piszcz, Tabalov
Zagrali również: Brachmański, Pszczoła, Zadziorski, H.Sawczuk, Starzyński, Parchomiuk

Kolejny mecz drużyna Konrada Więcierzewskiego rozegra w środę 19.08.2015 o godzinie 11:00, na boisku AP TOP 54. Tym razem rywalem będzie inna drużyna z miasta Lublin, tamtejszy BKS.