W środę (19.08.2015) o godzinie 11:00, drużyna Trampkarza Starszego podejmowała na własnym boisku BKS Lublin. Brak kilku Naszych czołowych zawodników, był bardzo widoczny na boisku, lecz zmiennicy swoim zaangażowaniem i chęcią gry pokazali, że stać ich na wiele.

Do przerwy mecz był wyrównany i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Po kilku roszadach w składzie druga część spotkania zaczęła się dla Nas bardzo dobrze. Już 6 minut po rozpoczęciu drugiej części meczu bramkę na 1:0, a co później się okazało na wagę zwycięstwa strzelił Patryk Pszczoła. Dalsza część meczu była już pod Naszą kontrolą. Mecz zakończył się wynikiem 1:0. Bardzo cieszą 3 punkty i to, że zanotowaliśmy kolejny mecz bez straconej bramki. Oby tak dalej!

Brawa dla chłopaków za pokazanie charakteru i za walkę do końca!

AP TOP 54 – BKS Lublin 1:0

Bramkę strzelił: Pszczoła Patryk (46)

Skład: Szydłowski, H.Sawczuk, A.Sawczuk, Kozłowski, Bołtowicz, Panasiuk, Zaleszczyk, Korol, Pszczoła, Tabalov, Golik

Zagrali również: Brachmański, Zadziorski, Nowik, Horbowiec, Hać, Nosowski