W sobotę (22.08.2015) w Zamościu, o godzinie 11:00 drużyna Trampkarza Starszego wygrała swój kolejny mecz ligowy z zespołem Gaudiuma 2:0. Pierwsza połowa była bardzo chaotyczna. Kilka składnych akcji Naszego zespołu niestety nie dało żadnej bramki. Dopiero w 38 minucie meczu, błąd bramkarza gospodarzy wykorzystał Eryk Kozłowski i tuż przed przerwą prowadziliśmy 0:1.

Druga połowa to już dużo lepsza gra Naszego zespołu. Całkowicie zdominowaliśmy środek pola. Było już więcej składnych i dokładnych akcji. Po jednej z takich akcji swoją kolejna bramkę w lidze zdobył Patryk Pszczoła, który bez wątpienia był najlepszym zawodnikiem tego meczu.

Mecz zakończył się wynikiem 0:2. Świetna postawa w drugiej połowie meczu mogła przynieść jeszcze kilka bramek. Miejmy nadzieję, że w kolejnych meczach Nasza skuteczność będzie jeszcze lepsza.

Gratulacje dla wszystkich chłopaków! Zostawili na boisku w Zamościu bardzo dużo zdrowia i pokazali całkiem niezłą piłkę!

GAUDIUM Zamość – AP TOP 54 0:2

Bramki strzelali: Kozłowski Eryk (38), Pszczoła Patryk (54)

Skład: Szydłowski, Zadziorski, A.Sawczuk, Kozłowski, Bołtowicz, Panasiuk, Tabalov, Korol, Pszczoła, Horobowiec, Pszczołą, Golik

Zagrali również: Brachmański, H. Swaczuk, Nowik, Horbowiec, Zaleszczyk, Hać

We wtorek drużyna Trampkarza Starszego rozegra mecz sparingowy z Reprezentacja Województwa Lubelskiego rocznik 2002. Mecz odbędzie się na boisko Szkoły Trenerów PZPN przy ul. Warszawskiej o godzinie 16:00.