W minioną sobotę (29.08.2015) drużyna Trampkarza Starszego na własnym boisku podejmowała Orlęta Radzyń Podlaski. Nasza drużyna wyszła bardzo pewna siebie, oczekując łatwych 3 punktów. Drużyna Orląt szybko ostudziła głowy Naszych chłopaków strzelając im w tym meczu 2 bramki (obie po stałym fragmencie gry). Zdołaliśmy odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. Strzelcem bramki w 46 minucie był Vitalij Tabalov, który został obsłużony dokładną piłką, z bocznego sektora boiska przez Michała Horbowca.

Zespół z Radzynia Podlaskiego pokazał Nam jak powinno się walczyć na boisku. Gratulujemy Orlętom zwycięstwa. Zasłużenie wygrała drużyna z charakterem.

AP TOP 54 – Orlęta Radzyń Podlaski 1:2

Bramkę strzelił: Vitalij Tabalov(46)

Skład: Szydłowski, Horbowiec, Poniatowski, A.Sawczuk, Bołtowicz, Kozłowski, Korol, Pszczoła, Tabalov, Golik, Tarasiewicz

Zagrali również: Brachmański, H. Sawczuk, Zaleszczyk, Hać, Pietruk

W środę (02.09.2015) kolejny swój mecz wyjazdowy Trampkarze Starsi rozegrali w Puławach, z tamtejszą Wisłą. Nasz zespół wyciągnął wnioski po przegranej z Orlętami Radzyń Podlaski i od początku meczu wziął się do roboty. Mecz od początku był pod Naszą kontrolą. Agresywna gra i chęć zwycięstwa była widoczna od pierwszej minuty. Mecz obfitował w wiele składnych akcji Naszej drużyny. Do przerwy prowadziliśmy już 0:2 po dwóch bramkach strzelonych przez Vitalija Tabalova. „Vitek” pierwszą bramkę strzelił bezpośrednio z rzutu rożnego, natomiast druga bramka wpadła po ładnym strzale z pierwszej piłki, wyłożonej przez Daniel Korol.
W drugiej połowie Nasz zespół dołożył jeszcze jedno trafienie. Świetnym dynamicznym rajdem popisał się Tabalov i na 16 metrze podał piłkę do Patryka Pszczoły, który bezbłędnie wykorzystał sytuacje „sam na sam”.

Mecz zakończył się wynikiem 0:3 dla Naszego zespołu. Cieszy, że potrafiliśmy się podnieść po porażce w minionej kolejce. Jeżeli z takim zaangażowaniem i chęcią gry i walki będziemy wychodzić na każde spotkanie to na pewno poziom Naszej gry będzie z każdym meczem lepszy.

KS Wisła Puławy – AP TOP 54 0:3

Bramki strzelali: Vitalij Tabalov(10,23), Pszczołą Patryk(60)

Skład: Szydłowski, Bołtowicz Poniatowski, A.Sawczuk, Panasiuk, Kozłowski, Korol, Tabalov, Golik, Pszczoła, Horbowiec

Zagrali również: H. Sawczuk, Zaleszczyk, Hać, Musiał, Nowik