W minioną sobotę na boiskach Akademii Piłkarskiej rozegraliśmy przedostatnią kolejkę Ligi Żaka BOZPN.

Bratobójcze pojedynki toczyły ze sobą zespoły AP TOP 54 I i II (rocznik 2007) z AP TOP 54 III i IV (rocznik 2008). Mimo kompletu zwycięstw „starszych” wielkie słowa uznania za walkę, determinację i nieustępliwość należą się „maluchom”. Mecze były wyrównane z sytuacjami po obu stronach. Niezmiennie na twarzach naszych młodych piłkarzy gościły uśmiechy. Wielka szkoda, że młodsi nie zdołali wbić gola, chociaż mieli ku temu sporo sytuacji.

Tym razem drużynę AP TOP 54 I i II reprezentowali zawodnicy z grupy srebrnej, wspomagani Natanem i Kubą ze złotej. Chłopcy muszą zwrócić uwagę na wykonywanie powierzonych im zadań w czasie grania meczu i dalej pracować z zapałem i radością jak do tej pory.

 

Lista zawodników:

Kamil Rogalski, Kuba Rogulski, Łukasz Rogulski, Szymon Lewczuk, Hubert Hołownia, Ebi Chać, Wiktor Dajneka, Tomek Gmur, Bartek Tomaszewski, Kacper Kulicki, Karol Misiejuk, Adrian Rumik, Piotr Kamejsza, Paweł Goławski, Natan Piotrowicz, Kuba Fronczek.

 

AP TOP 54 I – AP TOP 54 II 4;1

AP TOP 54 I – AP TOP 54 III 3;0

AP TOP 54 II – AP TOP 54 IV 2;0

AP TOP 54 II – AP TOP 54 III 4;0

AP TOP 54 I – AP TOP 54 IV 7;0

AP TOP 54 III – AP TOP 54 IV 1;0

 

W następną sobotę, 10.10.15r. wyjeżdżamy do Łukowa na mecz z DAF-em. Będzie to ostatnia kolejka tej rundy Ligi Żaka BOZPN.