Turniej Garwolin 10-11.12

W dniach 10.12-11.12.2016 rocznik 2004 reprezentował naszą Akademie na dwudniowym turnieju Pasiewicza w Garwolinie.

Mecze na turnieju trwały 2x15minut, w grupie nasza drużyna spotkała się z Mazurem Karczew, Varsovia Warszawa, GKS Katowice.

W pierwszym meczu z Karczewem odnieśliśmy zasłużone przekonujące zwycięstwo 8-3, w drugim meczu po zdecydowanie najlepszym w naszym wykonaniu grze wygrywamy z faworyzowaną drużyną Varsovią Warszawa 7-0 i z GKS Katowice zwyciężamy 2-0. W meczu półfinałowym z Mławianką Muławy nasza organizacja gry pozostawia dużo do życzenia, popełniamy dużo nie wymuszonych błędów, na dodatek tracimy bramkę 2min przed końcem, walczymy do końca ale przegrywamy 0-1 i w ostatnim meczu gramy mecz o trzecie miejsce z Varsovią po bardzo fajnym dla kibiców meczu ulegamy 2-3.

„Turniej na plus, wyszły pewne mankamenty, pewne wnioski musimy wyciągnąć i dalej pracować nad sobą. Przed snem mieliśmy czas aby przeprowadzić rozmowy indywidualne z każdym zawodnikam, chcemy aby ich świadomość i samodyscyplina na treningach, meczach ale i poza nimi szła ciągle do góry, to będzie mieć przełożenie na rezultaty w kolejnych meczach.”

Skład: Maziejuk, Opolski, Furman, Juszczuk, Bahonko, Łukasiewicz, Kozłowski, Kułakowski, Chomicz