W niedziele 19.02.2017 – Młodzik starszy (D1) zainagurował Lige Wojewódzką w której zmierzył się na wyjeździe z drużyną Górnika Łęczna, w trudnych warunkach atmosferycznych mecz zakończył się wynikiem 2-4 dla naszej drużyny.

Górnik Łęczna 2 – 4 AP TOP 54 Biała Podlaska

Bramki: 1-0, 1-1 Kopczyński, 1-2 Łukasiewicz, 1-3 Lewczuk, 2-3, 2-4 Lewczuk

Skład: Haponiuk, Kozłowski, Juszczuk, Lewczuk, Pietraszuk, E. Bahonko, Łukasiewicz, Storto, Kopczyński, Chomicz, Pikacz, Sweklej, Maziejuk, Kułakowski

 

Mecz odbył się tydzień wcześniej niż planowo, ponieważ w piątek wyjeżdżamy na mocno obsadzony turniej do Łodzi gdzie spróbujemy swoich sił, w grupie zmierzymy się z drużynami: Polonii Warszawa, AP 21 Kraków, Widzewa Łódź.

„Podczas rozgrywania meczu w Łęcznej mocno wiejący wiatr oraz mroźna aura na pewno nie pomagała chłopakom w grze, w dodatku pierwszą bramkę spotkania zdobyła drużyna gospodarzy.

Jednak udźwignęliśmy te wszystkie przeciwności losu, po dobrej grze i dominacji nad przeciwnikiem zwłaszcza w drugiej połowie odnosimy w pełni zasłużone aczkolwiek nie łatwe zwycięstwo. Cieszy na pewno fakt, że potrafiliśmy odrobić stratę bramkową z czym zawsze mieliśmy problem. Ciągle pracujemy nad swoimi mankamentami, organizacją na boisku i poza nim, świadomość zawodników cały czas musi iść w górę! Jestem przekonany że tak będzie, kolejny etap to turniej w Łodzi w którym chcemy się dobrze zaprezentować i nabrać kolejnych doświadczeń.”

 

Mateusz Kowalczyk