Ze zmiennym szczęściem piłkarze rocznika 2005 odrobili zaległości w lidze okręgowej pokonując 1-0 (0-0) Victorię Parczew oraz doznając pechowej porażki z AP TOP 54 II,  trenera K. Domanowskiego 2-3 (2-0). Mecz z Victorią był wyrównanym pojedynkiem, w którym  to do  nas w ostatniej minucie uśmiechnęło się szczęście i zdobyliśmy zwycięska bramkę ( Kacper Semeryło).  Z kolei w  klubowych derbach po pierwszej połowie zdominowanej przez naszych, młodszych od rywali piłkarzy nic nie zapowiadało porażki. Wynik 2-0 ( bramki- Kuba Muzyka) mówił sam za siebie, a gdyby był nawet wyższy rywale nie mogliby powiedzieć, ze los im nie sprzyja. W drugiej połowie podopieczni trener Domanowskiego zdobyli jednak szybko kontaktową bramkę i uwierzyli w możliwość uzyskania korzystnego rezultatu. A że zawodnicy TOP III przy dwóch rzutach rożnych urządzili „promocję”  ( jedna bramka strzelona bezpośrednio z cornera, druga „zero” krycia na trzecim metrze od bramki), oraz niewykorzytali swoich sytuacji bramkowych,  to spotkanie zakończyło się niekorzystnym dla nas wynikiem. W obu spotkaniach wystapili: Ł. Kielak, M. Tur i P. Plebanowicz; w meczu z Victorią ( 22.04): F. Osuch, F. Twarowski, P. Antuszewicz, K. Semeryło, A. Demczuk- Konecki, M. Kondraszuk, W. Radzikowski, K. Miszkiewicz, G. Toczyński i m. Sidorik; mecz z AP TOP II- D. Czyż, J. Łuć, K. Ochnik, P. Skurski, G. Dobruk, B. Kozłowski, J. Muzyka, B. Matejek,  M. Koryciński,  S. Skurski. Trenerzy: M. i W. Krzystanek