Trampkarze starsi (r. 2003) w rundzie jesiennej rywalizowali w grupie D Centralnej Ligi Juniorów U-15 z najlepszymi drużynami z czterech województw: lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Nasza drużyna przez 13 kolejek znajdowała się w strefie spadkowej i do końca rozgrywek nie była pewna utrzymania w lidze. W ostatniej 14 kolejce graliśmy na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz. Mecz zakończył się remisem 1:1, dzięki któremu uplasowaliśmy się na 6 miejscu i utrzymaliśmy się w lidze! Na wiosnę do rozgrywek dołączą drużyny: AP 21 Kraków i Karpaty Krosno.

W 14 kolejkach zdobyliśmy 13 punktów, bilans bramkowy 16-18.

W spotkaniach rozegranych u siebie zdobyliśmy 8 punktów (1 zwycięstwo, 5 remisów, 1 porażka; bramki: 7-6), natomiast na wyjazdach 5 punktów (1 zwycięstwo, 2 remisy, 5 porażek; bramki: 9-12).

Strzelcy goli:

Oleszewski Olek – 5 goli,

Karwacki Fabian – 4,

Kulikowski Filip – 3,

Ramotowski Norbert – 2,

Warda Karol – 1,

Furman Kuba – 1.

Kadra zespołu:

Jakub Mazurek, Wiktor Krasowski, Eryk Kowalewicz, Karol Warda, Igor Chalimoniuk, Adrian Opolski, Filip Szabaciuk, Aleksander Olszewski, Jakub Furman, Gabriel Mierzwiński, Bartosz Buraczewski, Mateusz Dybowski, Łukasz Pyrka, Mateusz Golba, Norbert Ramotowski, Fabian Karwacki, Filip Kulikowski, Gabriel Rabczuk, Jakub Zdunek, Igor Hryciuk, Adrian Snochowski, Paweł Chomiuk, Łukasz Tymoszuk, Adrian Tarasiuk, Mateusz Kasprowicz, Patryk Pastuszyński.

Sztab szkoleniowy:

Tomasz Buraczewski (I trener),

Maciej Oleksiuk (II trener),

Kamil Bartoszuk (asystent trenera i kierownik drużyny)

Jakub Wiśniewski (trener bramkarzy).

 Opinia trenerów:

Tomasz Buraczewski (I trener): Cieszymy się, że Centralna Liga Juniorów na kolejną rundę zostaje w Białej Podlaskiej. Rywalizacja w tej lidze była bardzo interesująca i mam nadzieję, że zdobyte doświadczenie jeszcze bardziej zmotywuje chłopców do ciężkiej i systematycznej pracy. Wszyscy zawodnicy, zarówno Ci, co grali więcej, a także Ci którzy mniej występowali wykonali zadanie – utrzymanie w nowopowstałej Centralnej Lidze Juniorów U-15. Gratulacje i szacunek Chłopcy!!! Chcę bardzo podziękować rodzicom zawodników, ich nauczycielom oraz swoim współpracownikom za pomoc w realizacji celu – bez Was byłoby to niemożliwe. Kończąc dziękuję Zarządowi AP TOP 54 z prezesem Dariuszem Magierem na czele za wsparcie, na które mogliśmy zawsze liczyć. 

Maciej Oleksiuk (II trener): Na wstępie chciałbym pogratulować zawodnikom osiągnięcia celu jakim było utrzymanie w CLJ U-15 i podziękować im za trud i wysiłek pozostawiony na boisku we wszystkich spotkaniach i treningach. Pomimo słabej pierwszej rundy podczas której zdobyliśmy tylko 3 punkty konsekwentnie robiliśmy swoje podczas każdych zajęć i wierzyliśmy, że założony cel możliwy jest do zrealizowania. W drugiej rundzie zdobyliśmy 10 punktów, co w ostatecznym rozrachunku wystarczyło do utrzymania. Jednak musimy wyciągać wnioski i w dalszym ciągu wytrwale pracować, ponieważ możemy grać jeszcze lepiej i być jedną z lepszych drużyn w tej lidze. Przed nami okres roztrenowania podczas którego zagramy mecze sparingowe z, Orlętami Łuków, Hetmanem Zamość i Jagiellonią Białystok. Treningi zakończymy w połowie grudnia, a zawodnicy otrzymają czas na zasłużony odpoczynek. Od stycznia rozpoczynamy przygotowania i powrócimy do cięższych treningów. Na zakończenie chciałbym podziękować również rodzicom chłopaków oraz wszystkim kibicom, którzy do końca w nas wierzyli i dopingowali podczas każdego meczu rozegranego w Białej Podlaskiej.

Kamil Bartoszuk (asystent trenera i kierownik drużyny): Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych zawodników, którzy w każdym meczu zostawiali serce na boisku i od pierwszej do ostatniej minuty walczyli o zwycięstwo. Cieszę się że zrealizowaliśmy swój cel i jestem pewien, że na wiosnę zajmiemy wyższe miejsce w tabeli!!!