W sobotę, 13.01 nasze dwa zespoły reprezentujące grupę Żaka Starszego uczestniczyły w Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora MOSiR Lubartów. W zmaganiach brało udział 13 zespołów podzielonych na dwie grupy, w których grano systemem „każdy z każdym”.
Wyniki w fazie grupowej (w nawiasie strzelcy bramek):

AP TOP 54 Granatowi – BKS Lublin 2:0 (Ignacy Jaszczuk x2)
AP TOP 54 Granatowi – Motor Lublin 0:0
AP TOP 54 Granatowi – Orlik Lubartów Biały 0:0
AP TOP 54 Granatowi – Wisełka Puławy Niebieska 3:2 (Ignacy Jaszczuk, Szymon Twarowski x2)
AP TOP 54 Granatowi – MOSiR Lubartów Niebieski 0:0

AP TOP 54 Czerwoni – Naprzód Skórzec 0:1
AP TOP 54 Czerwoni – UKS DYS 0:4
AP TOP 54 Czerwoni – Górnik Łęczna (dziewczęta 2008) 3:0 (Damian Sawtyruk, Igor Konreluk x2)
AP TOP 54 Czerwoni – Orlik Lubartów Zielony 1:2 (Igor Korneluk)
AP TOP 54 Czerwoni – Wisełka Puławy Biała 1:2 (Damian Sawtyruk)
AP TOP 54 Czerwoni – MOSiR Lubartów Czerwony 1:0 (Michał Zubek)

Wyniki uzyskane w grupach dały nam kolejno drugie i szóste miejsce w klasyfikacji.
Po fazie grupowej zespół AP TOP 54 Czerwoni zmierzył się z drużyną BKS Lublin w meczu o XI miejsce w turnieju, w którym przegraliśmy 0:1 tracąc bramkę w ostatniej minucie spotkania.
AP TOP 54 Granatowi mierzyli się w półfinale rozgrywek z zespołem Naprzód Skórzec, który zajął pierwsze miejsce w swojej grupie. Po trudnym meczu i bramce Kacpra Kondraszuka odnieśliśmy zwycięstwo i uzyskaliśmy awans do finału turnieju. W ostatnim meczu przyszło nam rywalizować z Wisełką Puławy Białą. Po końcowej syrenie na tablicy wyników widniał wynik 0:0, a o wygranej miały zadecydować rzuty karne. Po dwóch wykorzystanych „jedenastkach” (a właściwie „szóstkach”) przez Ignasia i Jaśka Urbaniaka-Jakubca i dwóch pewnych interwencjach bramkarskich tego pierwszego, osiągnęliśmy I miejsce w końcowej klasyfikacji  sobotnich rozgrywek.
Podsumowując: chłopcy nie bali się podejmować pojedynków 1×1, które w większości przypadków były wygrane. Drużyna Granatowych zagrała bardzo dobre zawody, nie raz pokazując wysokie umiejętności piłkarskie i grę zespołową. Do czego można mieć zastrzeżenia, to przede wszystkim skuteczność i obawa przed grą „słabszą” nogą. Zespołowi Czerwonych brakowało przede wszystkim zgrania, co skutkowało bardzo często chaotyczną grą i nie trzymaniem się ustalonych na boisku pozycji. Mimo tego, chłopcy pokazali ducha walki i  umiejętność gry 1×1. W obu zespołach na wyróżnienie zasługują przede wszystkim Ignacy Jaszczuk, Szymon Twarowski oraz Igor Korneluk.
Drużyny AP TOP 54 reprezentowali:
Granatowi: Ignacy Jaszczuk, Jan Urbaniak-Jakubiec, Kacper Kurkowski, Bartek Korżyński, Bartek Chalimoniuk, Kacper Kondraszuk, Szymon Twarowski, Alan Korczak
Czerwoni: Adam Hasiuk, Michał Zubek, Karol Jankowski, Damian Sawtyruk, Maciek Łukaszuk, Igor Korneluk, Adrian Sadowski, Szymon Niemyski, Mateusz Kłodnicki.