Nasi zawodnicy po emocjonującym meczu zremisowali na sztucznym boisku miejskim z drużyną Sandecji Nowy Sącz 2-2 (0-2). Po niezłym początku spotkania nic nie zapowiadało, że na przerwę będziemy schodzić jako przegrani. Niestety popełniliśmy 2 błędy i goście cieszyli się z 2 bramkowego prowadzenia. W II połowie to nowosądeczanie pogubili się i zdobyliśmy 2 gole doprowadzając do remisu. Pomimo kilku sytuacji nie udało się zdobyć zwycięskiego gola. W sumie w meczu „walki”, remis sprawiedliwy. Autorami goli byli: Golba M. i Mierzwiński G.

Kadra meczowa: Krasowski, Mazurek, Szabaciuk, Olszewski, Warda, Opolski, Furman, Chalimoniuk, Rabczuk, Mierzwiński, Obroślak, Buraczewski, Golba, Ramotowski, Karwacki, Kobyliński, Kulikowski

W następnym spotkaniu zmierzymy się na wyjeździe (24.03) z Motorem Lublin (godz. 14.30).