W III serii spotkań CLJ U-15 przyszło nam rywalizować z Motorem Lublin, który udanie zainaugurował rundę wiosenną pokonując u siebie Koronę Kielce 2-0. W I połowie byliśmy drużyną, która miała „więcej z gry” i wypracowała groźniejsze sytuacje pod bramką rywali. Jedną z nich wykorzystaliśmy (ładny strzał z dystansu Dominika Marczuka), uzyskując prowadzenie do przerwy. II połowa zaczęła się dla nas nie najlepiej, popełniliśmy błąd w defensywie i zawodnik gospodarzy znalazł się w dogodnej sytuacji do zdobycia gola, dobra interwencja naszego bramkarza – Wiktora Krasowskiego spowodowała, że wynik się nie zmienił. Po naporze Motoru wyprowadziliśmy kontratak i Norbert Ramotowski został sfaulowany w polu karnym. Rzut karny pewnie wykorzystał Olek Olszewski. Do końca meczu byliśmy „czujni” i zasłużenie pokonaliśmy ambitnie grających gospodarzy.

Kadra meczowa: Krasowski, Mazurek, Szabaciuk, Olszewski, Warda, Opolski, Furman, Chalimoniuk, Pyrka, Mierzwiński, Obroślak, Buraczewski, Golba, Ramotowski, Karwacki, Kobyliński, Kulikowski, Marczuk

W następnym spotkaniu zmierzymy się u siebie, na sztucznym boisku z Koroną Kielce w najbliższy czwartek (29.03) o godz. 11.00.