W V kolejce spotkań CLJ U-15 zremisowaliśmy w Krośnie z miejscowymi Karpatami 1-1 (0-0). W I połowie gra toczyła się głównie w strefie środkowej z małą liczbą sytuacji pod bramkami. Po zmianie stron osiągnęliśmy przewagę i zdobyliśmy gola, po akcji Norberta Ramotowskiego na listę strzelców wpisał się Mateusz Golba. Chwilę później N. Ramotowski zastał sfaulowany w polu karnym i niestety nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Kontrolowaliśmy przebieg meczu, ale niestety nie do końca. W ostatniej minucie regulaminowego czasu zabrakło koncentracji i gospodarze doprowadzili do wyrównania, zdobywając gola po strzale głową z rzutu rożnego. Szkoda niewykorzystanych okazji i braku koncentracji. Obu zespołom nie brakowało ambicji i zaangażowania. Bardzo żałujemy, że nie wygraliśmy, jednak zdobyty punkt szanujemy i dopisujemy do swojego dorobku.

Kadra meczowa: Krasowski, Mazurek, Szabaciuk, Olszewski, Warda, Opolski, Furman, Chalimoniuk, Pyrka, Mierzwiński, Obroślak, Buraczewski, Golba, Ramotowski, Karwacki, Marczuk, Dybowski

W następnym spotkaniu zmierzymy się na wyjeździe z Akademią Piłkarską 21 Kraków (14.04 godz. 14.30).