W VI kolejce spotkań CLJ U-15 ulegliśmy w Krakowie drużynie Akademii Piłkarskiej 21 2-1 (0-1). Szybko wyszliśmy na prowadzenie, zdobywając gola w 5 minucie po strzale prawą nogą Olka Olszewskiego, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Kuby Furmana z rzutu rożnego. Po golu za bardzo się cofnęliśmy i gospodarze przejęli inicjatywę stwarzając kilka sytuacji. My natomiast dwukrotnie próbowaliśmy zagrozić bramce rywali za sprawą Mateusza Golby. W II połowie obraz gry nie uległ zmianie gospodarze częściej utrzymywali się przy piłce i stworzyli więcej sytuacji, z których 2 wykorzystali. Najpierw w 57 min. zdobyli gola po rzucie rożnym, drugiego w ostatniej minucie regulaminowego czasu po dośrodkowaniu z bocznego sektora i ładnym strzale z 15 metra.

Szkoda straconego gola w końcówce meczu, jednak trzeba przyznać, iż z przebiegu gry gospodarze zasłużyli na wygraną. Naszym zawodnikom również należy się szacunek, gdyż walczyli bardzo ambitnie i ze wszystkich sił.

Kadra meczowa: Krasowski, Szabaciuk, Olszewski, Warda, Opolski, Furman, Pyrka, Mierzwiński, Obroślak, Buraczewski, Golba, Dybowski, Karwacki, Kulikowski, Marczuk

Najprawdopodobniej następny mecz z Wisłą Kraków będzie przełożony i kolejny zagramy u siebie z SMS Jarosław 29.04 o godz. 12.00