Piłkarze rocznika 2008 mają za sobą miesiąc w którym mieli okazję zaprezentować swoją grę: na boiskach Ligi Okręgowej Orlika Młodszego BOZPN, Finale Wojewódzkim z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku a także na silnie obsadzonym Ogólnopolskim Turnieju Rembertów CUP w Warszawie. Poniżej krótkie podsumowania rozgrywek od trenera (Kamil Matczuk):

 

Rembertów CUP: 07.04.: „Świetny turniej na dużym poziomie, chłopcy rozegrali aż 10 meczów i pokazali dużą wolę walki z wymagającymi rywalami z całej Polski. Brakowało troszkę stałości, gdyż świetne mecze przeplataliśmy słabymi w naszym wykonaniu. Dobrą informacją jest, iż nie odstajemy mocno od czołówki pod względem motorycznym, natomiast wiele mamy jeszcze do poprawy mamy w kwestii organizacji gry i podejmowania odpowiednich decyzji boiskowych. Jak się uczyć to od najlepszych i turniej pod względem szkoleniowym przyniósł nam wiele korzyści”

Faza Grupowa: TOP vs Pogoń Zduńska Wola 1-2; TOP vs SMS Łódź 2-1; Faza Ligi Mistrzów: TOP vs Legia Warszawa Soccer Schools 0-0; TOP vs Wigry Suwałki 0-0; TOP vs Energia Kozienice 1-2; TOP vs Akademia Reissa Poznań 1-4; TOP vs FC Lesznowola 4-3; TOP vs Akademia Brychczy Warszawa 0-2; Zwar Warszawa 3-0; STF Champion Warszawa 1-2;

Skład: Zdunek, Sacharuk, Piotrowicz, Czeczelewski, Czebreszuk, Rafalski, Wojtkowski, Wojdat, Bobrowski, Sawczuk, Trochimiuk, Sokulski, Oremczuk.

 

Finał Wojewódzki z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku: 13.04.: „Pomimo odpadnięcia z turnieju w ćwierćfinale jestem zadowolony z postawy chłopców. Była duża ambicja i umiejętności, niestety w kluczowym momencie(ćwierćfinał) zabrakło skuteczności i tzw. „zamknięcia meczu”, przeciwnik niestety skarcił nas 3 kontrami, z których dwie wykorzystał (błędy w kryciu). Tego dnia poznaliśmy smak porażki, po dominacji w meczu – chłopcy dowiedzieli się, jak ważny jest wysoki poziom uwagi podczas gry w obronie, gdy mamy ofensywną taktykę gry. Wyjeżdżaliśmy z Międzyrzeca z odczuciem niedosytu, ale za to z cennym bagażem doświadczeń piłkarskich”.

Faza grupowa: TOP vs SP Modliborzyce 13-0; TOP vs Tomasovia Tomaszów Lubelski 11-0; TOP vs Junior Sobieszyn 15-0; 1/4 finału: TOP vs SP Poniatowa 1-2

Skład: Zdunek, Sacharuk, Piotrowicz, Czeczelewski, Czebreszuk, Rafalski, Wojtkowski, Wojdat, Bobrowski, Sawczuk.

 

Liga Okręgowa Orlika Młodszego BOZPN:„Tym razem podczas rozgrywek ligowych większą rolę odgrywali zawodnicy, którzy mieszczą się z reguły w drugim zespole TOPu. Podczas rozgrywek dało się zauważyć postępy jakie poczynili, co mnie bardzo cieszy. Uważam, że siłę zespołu stanowi na jakim poziomie gra teoretycznie najsłabsza jednostka, dlatego ważne jest dla mnie, aby Ci którzy mają obecnie mniejsze umiejętności techniczno-sprawnościowe, rozwijali się i zdobywali doświadczenie podczas meczów ligowych. Z tego powodu wszyscy chłopcy trenowani przeze mnie (32) dostali szansę gry w meczach. Chłopcy zobaczyli, że mecze ligowe to także odpowiedzialność za przygotowanie sprzętu na mecz (m. in. ochraniaczy), o czym (słusznie) przypomniał im sędzia podczas rozgrywek z Gromem Kąkolewnicą.”

07.04. – TOP I vs Huragan Międzyrzec II 7-1; TOP II – Huragan I 1-10; TOP II – Huragan II 2-4; TOP I – Huragan I 4-3;

21.04. – TOP I vs Victoria Parczew I 1-1; TOP II – Victoria II 2-0; TOP I – Victoria II 5-0; TOP II – Victoria I 0-3;

25.04. – DAF Łuków III – TOP II 1-2; DAF IV – TOP I 0-7; DAF IV – TOP II 0-6; DAF III – TOP I 0-1;

28.04. – TOP I – Grom Kąkolewnica II 7-0; TOP II – Grom I 3-2; TOP II – Grom II 2-0; TOP I – Grom I 3-0

Składy: Wszyscy zawodnicy grupy czerwonej i żółtej + Paszkowski, Hajduk, Jakimiuk z grupy czarnej.