W Sobotę, 12 maja na własnym obiekcie rozegraliśmy kolejkę Ligi BOZPN Żaków Starszych, w której podejmowaliśmy drużynę DAF Łuków. Mecze rozgrywano systemem turniejowym „każdy z każdym”
Wyniki:
AP TOP 54 II – DAF I 3:6
AP TOP 54 I – DAF II 7:1
AP TOP 54 II – DAF II 3:4
AP TOP 54 I – DAF I 5:1

Podsumowanie:

AP TOP 54 II: chłopcy zaprezentowali się korzystnie, szczególnie w pierwszej połowie meczu z DAF I, gdzie prowadziliśmy po gwizdku kończącym 1 połowę 3:1. Niestety w drugiej odsłonie meczu i szybko straconych 2 bramkach, zeszło z nas powietrze i końcowy wynik wyglądał tak, a nie inaczej (3:6). Cieszy ilość wygrywanych pojedynków 1×1 i coraz więcej wykonywanych zwodów. Elementy do poprawy to przede wszystkim gra pozycyjna, trzymanie się określonych pozycji, strzały z dystansu oraz utrzymanie koncentracji podczas meczu.

AP TOP 54 I: zespół uzyskał komplet zwycięstw, kolejny raz wygrywając większość pojedynków 1×1. Cieszy fakt, że w końcu zaczynamy wykorzystywać poznane na treningach formy dryblingu, zwodów i zmian kierunku biegu z piłką. Kilka razy udało nam się pokonać bramkarza gości mocnymi strzałami z dystansu, co do tej pory zdarzało się niezwykle rzadko. Dalej będziemy pracować nad elementem uderzenia piłki bo widać w dalszym ciągu problem z odpowiednim usztywnieniem i ustawieniem stopy.

Akademię tego dnia reprezentowali: Ignacy Jaszczuk, Janek Urbaniak-Jakubiec, Bartek Korżyński, Szymon Niemyski, Szymon Twarowski, Grześ Miśkowiec, Grześ Smal, Kacper Kondraszuk, Bartek Chalimoniuk, Adrian Sadowski, Antek Banaszek, Adam Hasiuk, Damian Sawtyruk, Szymek Masarz, Igor Korneluk, Gabryś Mieleszczuk, Mati Kłodnicki