Trampkarze młodsi (r. 2004) w rundzie wiosennej rywalizowali w grupie Mistrzowskiej Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych (C2).

W 14 kolejkach zdobyliśmy 19 punktów, 5meczów wygraliśmy, 5meczów przegraliśmy i 4 zremisowaliśmy, bilans bramkowy 32-26

 

Strzelcy goli:

Łukasiewicz – 11 goli

Lewczuk – 4

Kurowski – 3

Kopczyński – 3

Chomicz – 2

Karwacki – 2 

Bahonko – 2

Storto – 1

Kot – 1 

Opolski – 1 

Juszczuk – 1

Kobyliński – 1 

 

Powołania do kadry województwa:

Adrian Opolski

Jakub Furman

Jakub Kobyliński 

Fabian Karwacki 

Jakub Łukasiewicz (05)

 

AP TOP 54 reprezentowali: Jakub Łukasiewicz, Kamil Haponiuk, Erwin Bahonko, Milan Storto, Hubert Sweklej, Mateusz Kot, Szymon Juszczuk, Norbert Pikacz, Fabian Karwacki, Eryk Kowalewicz, Wiktor Chomicz, Dawid Mackiewicz, Filip Kurasiński, Szymon Kułakowski, Paweł Lewczuk, Oskar Pietraszuk, Michał Kozłowski, Jakub Kobyliński, Maciej Kurowski, Igor Kopczyński, Kacper Waszczuk, Adrian Opolski, Jakub Furman, Bartłomiej Matejek (05), Karol Ochnik (05), Filip Wicherkiewicz-Olszanowski (05), Miłosz Koryciński (05), Patryk Skurski (05) 

Sztab szkoleniowy:

Mateusz Kowalczyk (trener),

Bogusz Suchecki (II trener),

Mateusz Kowalczyki: Kilka celów ustalonych na początku poprzez ciężką prace zrealizowaliśmy a kilka była ambitniejsza i uważam, że nie do końca udało się je zrealizować… Cieszy na pewno fakt, że kilku (4) zawodników rocznika 2004 wspierało rocznik starszy w walce o CLJ U15 i że ta liga zostaje w Białej i będziemy mogli się konfrontować w przyszłym sezonie z najmocniejszymi drużynami województw (lubleskiego, podkrapackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego). Dziękuje chłopakom za ten sezon, rodzicom za wsparcie i obecność na każdym meczu oraz trenerowi Boguszowi za współprace. Teraz chłopaków czeka zasłużona przerwa, wracamy pod koniec lipca i wyjeżdżamy na obóz przygotowawczy do Lwowa.