Ostateczny podział na grupy i stałe godziny treningów w roczniku 2012!

Bardzo prosimy by dzieci przychodziły tylko na zajęcia do swoich grup, a nie na zasadzie własnych upodobań. Jeżeli są jeszcze osoby chętne, które chciałyby zapisać syna do Akademii prosimy najpierw o kontakt z trenerem, który pokieruje dziecko do odpowiedniej grupy.

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem Brzezińskim 665-514-055 lub z trenerami odpowiedzialnymi za poszczególne grupy.

Grupa Czerwona

Trenerzy:
Krzysztof Brzeziński
Beata Kaczmarek

Treningi: 
Poniedziałki godzina 16:00
Środy godzina 16:00

1. Gabriel Semeniuk
2. Szymon Żuk
3. Tymoteusz Gieraj
4. Paweł Zaremba
5. Marcel Haliburda
6. Bruno Bobruk
7. Filip Chmiel
8. Fabian Kępiński
9. Marek Gryta
10. Paweł Czapski
11. Tymon Matejuk
12. Maciej Olęcki
13. Adrian Arciszewski
14. Miłosz Jaszczuk
15. Dawid Artyszuk
16. Fabian Kępiński

Grupa Żółta

Trenerzy:
Krzysztof Brzeziński
Beata Kaczmarek

Treningi:
Wtorki godzina 16:00
Czwartki godzina 16:00

1. Filip Walczuk
2. Dominik Kredens
3. Patryk Zawadzki
4. Aleksander Banach
5. Adam Grudzień
6. Szymon Zajko
7. Wojciech Krać
8. Michał Kupiński
9. Franek Adamiuk
10. Jan Bytys
11. Jan Kanabaj
12. Ksawery Gąsiorowski
13. Mikołaj Bolesta
14. Bartosz Michalak
15. Filip Sawtyruk
16. Karol Ossowski

Grupa Czarna

Trenerzy:
Maciej Oleksiuk 508-198-229
Aleksandra Odrzygóźdź

Treningi:
Poniedziałki godzina 16:00
Środy godzina 16:00

1. Paweł Stańko
2. Sylwester Kwitek
3. Tomasz Filipiuk
4. Gabriel Sowa
5. Leon Dudziński
6. Kacper Muchla
7. Maciej Gromysz
8. Miłosz Bojarczuk
9. Filip Rogoźnicki
10. Adrian Ułanowski
11. Daniel Siedlanowski
12. Alex Sagan
13. Miłosz Fijałkowski
14. Norbert Kozak
15. Robert Amerek
16. Bartek Korolczuk
17. Michał Grylak
18. Igor Samociuk

Grupa Niebieska

Trenerzy:
Maciej Oleksiuk
Aleksandra Odrzygóźdź

Treningi:
Wtorki godzina 16:00
Czwartki godzina 16:00

1. Michał Stefaniuk
2. Aleksander Jagodziński
3. Filip Marczuk
4. Maksymilian Łukasik
5. Antoni Filipiuk
6. Hubert Jurkietewicz
7. Szymon Wieliczko
8. Brajan Chitruk
9. Robert Najdychor
10. Gabriel Wasilewski
11. Jakub Weremczuk
12. Aleks Błaszczak
13. Jan Hadam
14. Tymoteusz Chybowski