FILM Z TURNIEJU TOP CUP 2017 – ZAPRASZAMY NA NASZE TURNIEJE! 🙂

W sezonie 2017/2018 odbędzie się (stan na 17.07.2017 r.):
IV edycja zimowa (luty, marzec) w rocznikach 2005-2010.

IV edycja letnia (czerwiec) w roczniku 2008

ZAPISY DLA DRUŻYN I INFO: trener koordynator turniejów: Kamil Matczuk, 500-714-210

 

TURNIEJE W SEZONIE 2016/2017: KOMUNIKATY KOŃCOWE:

TOP CUP 2017 III edycja letnia:

ROCZNIK 2008 – Blachotrapez TOP CUP 2017 III edycja letnia (24.06.2017 r.) kolejność końcowa:

  1. Biełkard Grodno (Białoruś)
  2. FA FASE Szczecin
  3. FFA Warszawa
  4. AP TOP 54 Biała Podlaska I
  5. KS Puszcza Hajnówka
  6. GKS Górnik Łęczna
  7. Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
  8. LKS Wektra Zbuczyn
  9. MŁKS Łomża
  10. AP TOP 54 Biała Podlaska II
  11. MKS Avia Świdnik
  12. AP TOP 54 Biała Podlaska 2009

W TOP CUP 2017 III edycja zimowa udział wzięły następujące drużyny: (kolejność przypadkowa)

ROCZNIK 2005 (04.02.) – 1. AP TOP I, 2. AP TOP II, 3. Amplus Łuków, 4. Włodawianka Włodawa, 5. Huragan Międzyrzec Podlaski, 6. Bug Wyszków, 7. Orzeł Siemiatycze, 8. Pogoń Siedlce I, 9. Pogoń Siedlce II, 10. DAF Łuków; ROCZNIK 2007 (11.02.) – 1. AP TOP 54 I, 2. AP TOP 54 II, 3. Pogoń Siedlce, 4. Pogoń Siedlce II, 5. UKS Cyklon Wołomin, 6. Junior Białystok, 7. Orlęta Radzyń Podlaski, 8. Huragan Międzyrzec Podlaski, 9. UKS Dys, 10. Brylant Bielsk Podlaski; ROCZNIK 2004 (18.02.)1. AP TOP 54 I, 2, AP TOP 54 II, 3. Huragan Międzyrzec Podlaski, 4. Orlęta Radzyń, 5. Orzeł Siemiatycze, 6. UKS Dęblin, 7. Orlik Lubartów, 8. Victoria Parczew; ROCZNIK 2006 (19.02.) – 1. AP TOP 54 I, 2. AP TOP 54 II, 3Wisła Puławy, 4. Włodawianka Włodawa, 5. Ruch Ryki, 6. Brylant Bielsk Podlaski, 7. Talent Białystok, 8. Orzeł Siemiatycze, 9. UKS”9″Siedlce, 10. Semp Pogoń Siedlce; ROCZNIK 2008 (25.02.) – 1. AP TOP 54 I, 2. AP TOP 54 II, 3. BKS Lublin, 4. Górnik Łęczna, 5.  Jagiellonia Białystok I, 6. Jagiellonia Białystok II, 7. Pogoń Siedlce, 8. Motor Lublin, 9. Widok Lublin, 10. ŁKS Łomża; ROCZNIK 2009 (11.03.) – 1. AP TOP 54 I, 2. AP TOP 54 II, 3. Masovia Siedlce, 4. Naprzód Skórzec, 5. Jagiellonia Białystok I, 6. Jagiellonia Białystok II, 7. Semp Pogoń Siedlce, 8. Orzeł Siemiatycze, 9. Motor Lublin, 10. ŁKS Łomża.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TURNIEJE TOP CUP™

AKADEMIA PIŁKARSKA TOP 54 BIAŁA PODLASKA REKLAMA FANPAGE WERSJA KOŃCOWA 2