piłkapiłka za bannerempiłka za bannerempiłka obok aktualności

Certyfikacja PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił listę szkółek odznaczonych certyfikatem. Miło nam poinformować, że nasza Akademia została pozytywnie zweryfikowana i otrzymała „Srebrną Gwiazdkę”.

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku. (Źródło: PZPN)

Tomasz Buraczewski (Prezes AP TOP 54)
"Jesteśmy szkółką piłkarską, która wie jak szkolić dzieci i młodzież, więc spodziewaliśmy się pozytywnej oceny komisji weryfikacyjnej Polskiego Związku Piłki Nożnej, przyznającej nam srebrną oznakę. Teraz musimy potwierdzić swoją jakość podczas wizyt trenerów i osób monitorujących. Chcielibyśmy w czerwcu mieć satysfakcję i nagrodę z dobrze wykonywanej pracy".

Mateusz Kowalczyk (Trener koordynator U5-U13)
"Cel, który postawiliśmy sobie kilka miesięcy temu został zrealizowany. To oczywiście nobilitacja dla nas, oraz kolejny bodziec do jeszcze efektywniejszej pracy. To teraz rozpocznie się kolejny etap weryfikacji, jednak jestem przekonany, że spełnimy zamierzone kryteria i będziemy realizować kolejne cele".

piłka obok aktualnościpiłka obok aktualności

Akademia Piłkarska TOP-54 Biała Podlaska

Klub powstał w 1995 roku, początkowo działał jako UKS, następnie w 2013 roku przekształcił się w Akademię. Najwybitniejszym piłkarzem, szkolonym jeszcze w UKS TOP-54 jest 12-krotny reprezentant Polski Ariel Borysiuk (obecnie Jagiellonia Białystok, wcześniej między innymi
Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Kaiserslautern czy Queens Park Rangers).
więcej
Klub realizuje zadania Urzędu Miasta Biała Podlaska: wspieranie szkolenia i współzawodnictwa sportowego w różnych kategoriach wiekowych oraz wspieranie udziału i organizacji imprez sportowych, w tym z udziałem osób niepełnosprawnych, wspieranie przygotowania obiektów sportowych do organizacji zajęć i imprez sportowych.