PIŁKA NOŻNA
 

ROK 1995

1. Leśna Podlaska – rocznik 1980/81- tr. Krzysztof Krucewicz/Mirosław Goluch.
Półfinał Makroregionalnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej – VII miejsce

ROK 1996

1. Włodawa – rocznik 1981 – tr. Krzysztof Krucewicz/Mirosław Goluch.
Półfinał Makroregionalnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej – III miejsce

ROK 1997

1. Warszawa – rocznik 1984 – tr. Krzysztof Majewski
Finał Centralny Igrzysk Młodzieży Szkolnej – II miejsce

ROK 1998

1. Radzyń Podlaski – rocznik 1985 – tr.Mirosław Goluch
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej – II miejsce

2. Ciechanów – rocznik 1987 – tr.Krzysztof Krucewicz
Półfinał Makroregionu Środkowo-Wschodniego rozgrywek im.Marka Wielgusa
VII miejsce

ROK 1999

1. Biała Podlaska – rocznik 1988 – tr.Henryk Grodecki
Finał Wojewódzki rozgrywek im.Marka Wielgusa – II miejsce

ROK 2000

1. Lublin – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Turniej Opel-Cup – I miejsce

2. Biała Podlaska – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Liga BOZPN trampkarzy młodszych – I miejsce

3. Krasnystaw – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
III Ogólnopolski Wakacyjny Turniej Piłki nożnej – I miejsce

4. Holandia – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Turniej Challange Cup – I miejsce

5. Biała Podlaska – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Halowy Turniej o Puchar St. Inicjatywa lokalna – I miejsce

6. Międzyrzec Podl. – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Halowy Turniej Piłki nożnej – I miejsce

7. Biała Podlaska – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Halowy Turniej o Puchar Prezesa AZS Podlasie – I miejsce

8. Biała Podlaska – rocznik 1989 – tr.Krzysztof Krucewicz
Halowy Ogólnopolski Turniej Gool-2000 – I miejsce

9. Biała Podlaska – rocznik 1989 – tr.Krzysztof Krucewicz
Halowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta – I miejsce

ROK 2001

1. Kraśnik – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej – I miejsce

2. Ciechanów – rocznik 1990 – tr.Dariusz Banaszuk
Półfinał Makroregionalny rozgrywek im.Marka Wielgusa – VI miejsce

3. Lublin – rocznik 1989 – tr.Krzysztof Krucewicz
Danon Cup – 2001 – III miejsce

4. Piszczac – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – I miejsce

5. Piszczac – rocznik 1990 – tr.Dariusz Banaszuk
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – I miejsce

6. Piszczac – rocznik 1987 – tr.Mirosław Goluch
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – I miejsce

7. Krasnystaw – rocznik 1989 – tr.Krzysztof Krucewicz
IV Ogólnopolski Wakacyjny Turniej Piłki nożnej – I miejsce

8. Krasnystaw – rocznik 1991 – tr.Krzysztof Krucewicz
IV Ogólnopolski Wakacyjny Turniej Piłki nożnej – I miejsce

9. Krasnystaw – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
IV Ogólnopolski Wakacyjny Turniej Piłki nożnej – III miejsce

10. Czechy – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Czech Budwais Cup – 2001 – I miejsce, rocznik 1987 tr.Mirosław Goluch – IV m.

11. Siemiatycze – rocznik 1991 – tr. Krzysztof Krucewicz
Ogólnopolski Halowy Turniej piłki nożnej – I miejsce

12. Biała Podlaska – rocznik 1991 – tr.Krzysztof Krucewicz
Halowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta – I miejsce

13. Biała Podlaska – rocznik 1989 – tr.Krzysztof Krucewicz
Turniej o Puchar Dyrektora PKO BP. – I miejsce

ROK 2002

1. Łosice – rocznik 1990 – tr.Jarosław Romaniuk
III Ogólnopolski Turniej o Puchar Firmy Snikers – I miejsce

2. Szczebrzeszyn – rocznik 1989 – tr.Krzysztof Krucewicz
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej – II miejsce

3. Warszawa – rocznik 1989 – tr.Krzysztof Krucewicz
Finał Krajowy rozgrywek Coca – Cola Cup 2002 – V miejsce

4. Ciechanów – rocznik 1991 – tr.Krzysztof Krucewicz
Półfinał Makroregionalny rozgrywek im.Marka Wielgusa – IV miejsce

5. Lublin – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Wojewódzka liga trampkarzy młodszych – II miejsce

6. Lublin – rocznik 1987 – tr.Mirosław Goluch
Wojewódzka liga trampkarzy starszych – III miejsce

7. Biała Podlaska – rocznik 1990 – tr.Jarosław Romaniuk
Liga BOZPN – trampkarz młodszy – I miejsce

8. Reszel– rocznik 1990 – tr.Jarosław Romaniuk
Turniej o Puchar Prezesa PZPN – I miejsce

9. Międzyrzec – rocznik 1990/1991 – tr.Jarosław Romaniuk, Krzysztof Krucewicz
Halowy turniej im.Ryszarda Golca – I miejsce

10. Lublin – rocznik 1988 –tr.Dariusz Banaszuk
Finał Wojewódzki Nike Premier Cup – II miejsce

ROK 2003

1. Biała Podlaska – rocznik 1991 – tr.Krzysztof Krucewicz
Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Gool-2003 – I miejsce

2. Małkinia – rocznik 1990 – tr.Jarosław Romaniuk
Halowy Turniej Piłki Nożnej – I miejsce

3. Piszczac – rocznik 1990 – tr.Jarosław Romaniuk
Halowe Mistrzostwa Okręgu – I miejsce

4. Kraśnik – rocznik 1987 – tr.Mirosław Goluch
Finał Wojewódzki Gimnazjady – II miejsce

5. Warszawa – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Final Krajowy Coca-Cola 2003 – III miejsce

6. Warszawa – rocznik 1990 – tr.Jarosław Romaniuk
Finał Krajowy Coca-Cola 2003 – V miejsce

7. Lublin – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych – II miejsce

8. Biała Podlaska – rocznik 1990 – tr.Jarosław Romaniuk
Liga BOZPN Młodzika Młodszego – I miejsce

9. Brześć – rocznik 1991 – tr.Krzysztof Krucewicz
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej – II miejsce

10. Chełm – rocznik 1991 – tr.Krzysztof Krucewicz
Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej – I miejsce

ROK 2004

1. Łosice – rocznik 1992 – tr.Miłosz Storto
Halowy Turniej Piłki Nożnej – I miejsce

2. Biała Podlaska – rocznik 1993 – tr.Jarosław Romaniuk
Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej – I miejsce

3. Biała Podlaska – rocznik 1990 – tr.Mirosław Goluch
Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej – I miejsce

4. Tomaszów – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Finał Wojewódzki Halowej Gimnazjady – I miejsce

5. Krasnystaw – rocznik 1991 – tr.Krzysztof Krucewicz
Finał Wojewódzki Coca-Cola Cup 2004 – II miejsce

6. Kraśnik – rocznik 1991 – tr.Krzysztof Krucewicz
Finał Krajowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej – III miejsce

7. Krasnystaw – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Finał Krajowy Gimnazjady – II miejsce

8. Lublin – rocznik 1988 – tr.Dariusz Banaszuk
Wojewódzka Liga Juniora Młodszego – III miejsce

9. Biała Podlaska – rocznik 1993 – tr.Jarosław Romaniuk
Liga BOZPN kat.Orlik – I miejsce

10. Opalenica – rocznik 1993 – tr.Jarosław Romaniuk
II Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Remes Cup-2004 – III miejsce

ROK 2005

1. Biała Podlaska – rocznik 1994 – tr.Krzysztof Krucewicz
Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Gool-2005 – II miejsce

2. Biała Podlaska – rocznik 1994 – tr.Krzysztof Krucewicz
Halowe Mistrzostwa Okręgu – I miejsce

3. Biała Podlaska – rocznik 1994 – tr.Krzysztof Krucewicz
II Ogólnopolski Halowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta – I miejsce

4. Biała Podlaska – rocznik 1994 – tr.Krzysztof Krucewicz
Otwarte Halowe Mistrzostwa Miasta o puchar Firmy Unidom – I miejsc

5. Łuków – rocznik 1994 – tr.Krzysztof Krucewicz
IV Ogólnopolski Halowy Turniej pod patronatem Cezarego Kucharskiego – I miejsce

6. Biała Podlaska – rocznik 1990 – tr.Mirosław Goluch
Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej – I miejsce

7. Międzyrzec – rocznik 1994 – tr.Krzysztof Krucewicz
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej – I miejsce

8. Ostrowiec Świętokrzyski – rocznik 1990 – tr.Miroslaw Goluch
Półfinał Krajowy Coca-Cola Cup 2005 – III miejsce

9. Białystok – rocznik 1989/1990- tr.Henryk Grodecki/Mirosław Goluch
Finał Krajowy Gimnazjady – IV miejsce

10. Międzyrzec Podl. – rocznik 1994 – tr.Krzysztof Krucewicz
Półfinał Makroregionalny Turnieju im.Marka Wielgusa – IV miejsce

11. Biała Podlaska – rocznik 1994 – tr.Krzysztof Krucewicz
Liga BOZPN kat. Orlik Starszy – I miejsce

12. Biała Podlaska – rocznik 1992 – tr.Miłosz Storto
Liga BOZPN kat. Młodzik Starszy – I miejsce

13. Lublin – rocznik 1991 – tr.Dariusz Banaszuk
Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych – II miejsce

14. Lublin – rocznik 1990 – tr.Miroslaw Goluch
Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych – III miejsce

ROK 2006

1. Biała Podlaska – rocznik 1994 – tr.Krzysztof Krucewicz
VIII Ogólnopolski Halowy Turniej Gool 2006 – II miejsce

2. Krasnystaw – rocznik 1991 – tr.Dariusz Banaszuk
Halowy Turniej Piłki Nożnej – I miejsce

3. Krasnystaw – rocznik 1990 – tr.Mirosław Goluch
Halowy Turniej Piłki Nożnej – I miejsce

4. Łochów – rocznik 1995 – tr.Miłosz Storto
Ogólnopolski Turniej o puchar Burmistrza – II miejsce

5. Siemiatycze – rocznik 1995 – tr.Miłosz Storto
Halowy Turniej Piłki Nożnej – I miejsce

6. Biała Podlaska – rocznik 1989 – tr.Włodzimierz Gieworkian
IV Halowy Memoriał Ks Jana Packa – I miejsce

7. Biała Podlaska – rocznik 1992 – tr.Henryk Grodecki
Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej – I miejsce

8. Biała Podlaska – rocznik 1991 – tr. Dariusz Banaszuk
Halowy Memoriał im. Stanisława Gasiewicza – I miejsce

9. Piszczac – rocznik 1990 – tr.Mirosław Goluch
Halowe Mistrzostwa Okręgu – I miejsce

10. Biala Podlaska – rocznik 1989 – tr. Włodzimierz Gieworkian
Halowe Mistrzostwa Okręgu – II miejsce

11. Parczew – rocznik 1994 – tr.Krzysztof Krucewicz
Halowe Mistrzostwa Okręgu – I miejsce

12. Łapy – rocznik 1995 – tr.Miłosz Storto
Halowy Turniej o puchar Burmistrza Łap – II miejsce

13. Zamość – rocznik 1991 – tr.Dariusz Banaszuk
Finał Wojewódzki Coca-Cola Cup 2006 – III miejsce

14. Międzyrzec Podl. – Rocznik 1996 – tr. Przemysław Sałański/Mirosław Goluch
Halowe Mistrzostwa Okręgu – II miejsce

15. Lublin – rocznik 1991 – tr.Dariusz Banaszuk
Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych – I miejsce

16. Lublin – rocznik 1992 – tr.Henryk Grodecki
Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych – II miejsce

17. Biała Podlaska – rocznik 1994 – tr.Krzysztof Krucewicz
Liga BOZPN Młodzika Młodszego – I miejsce

18. Opalenica – rocznik 1992 – tr.Henryk Grodecki
IV Międzynarodowy Turniej Pilki Nożnej Remes Cup-2006 – II miejsce

ROK 2007
1. Biała Podlaska – rocznik 1994 – tr. Krzysztof Krucewicz
IX Ogólnopolski Halowy Turniej ” Gool-2007″ – III miejsce

2. Łęczna – rocznik 1991 – tr. Dariusz Banaszuk
Halowy Turniej Juniorów młodzych – I miejsce

3. Biała Podlaska – rocznik 1992 – tr. Henryk Grodecki
V Memoriał im. Ks. Packa – II miejsce

4. Międzyrzec – rocznik 1994 – tr. Krzysztof Krucewicz
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – II miejsce

5. Chełm – rocznik 1995 – tr. Miłosz Storto
Halowy Turniej o puchar Firmy Skorek – III miejsce

6. Łosice – rocznik 1994 – tr. Krzysztof Krucewicz
Halowy turniej o puchar Prezesa Orła Łosice – I miejsce

7. Międzyrzec – rocznik 1992 – tr. Henryk Grodecki
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – I miejsce

8. Parczew – rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – III miejsce

9. Biała Podlaska – rocznik 1997 – tr. Krzysztof Krucewicz
Halowy Turniej o Puchar Prezesa UKS Jagiellończyk – II miejsce

10. Biała Podlaska – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
Halowy Turniej o Puchar Prezesa UKS Jagiellończyk – III miejsce

11. Lublin – rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
Halowy Turniej Młodzików – II miejsce

12. Siemiatycze – rocznik 1992 – tr. Henryk Grodecki
Halowy Turniej o puchar Prezesa – I miejsce

13. Biała Podlaska – rocznik 1989 – tr. Henryk Grodecki
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – III miejsce

14. Biała Podlaska – rocznik 1991 – tr. Dariusz Banaszuk
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – I miejsce

15. Warszawa – rocznik 1993 – tr.Mirosław Goluch, Przemysław Sałański
Grand Prix Warszawy – II miejsce

16. Biała Podlaska – rocznik 1994 – tr. Krzysztof Krucewicz
Halowy Turniej o Puchar Komendanta Miejskiej Policji w Białej Podl. – I miejsce

17. Biała Podlaska – rocznik 1995 – tr. Miłosz Storto
Halowy Turniej o Puchar Komendanta Miejskiej Policji w Białej Podl. – III miejsce

18. Kraśnik – rocznik 1994 – tr. Krzysztof Krucewicz
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej – II miejsce

19. Kraśnik – rocznik 1991 – tr. Dariusz Banaszuk
Finał Wojewódzki Gimnazjady – I miejsce

20. Zamość – rocznik 1994 – tr. Krzysztof Krucewicz
Finał Wojewódzki Turnieju Coca-Cola Cup 2007 – III miejsce

21. Krasnystaw – rocznik 1997 – tr. Krzysztof Krucewicz
Finał Wojewódzki VII Edycji Turnieju „Z podwórka na stadion” – I miejsce

22. Biała Podlaska – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto, Wojciech Jarzynka
Liga BOZPN – kat. Żak – I miejsce

23. Biała Podlaska – rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
Liga BOZPN – kat. Orlik Starszy – I miejsce

24. Biała Podlaska – rocznik 1994 – tr. Krzysztof Krucewicz
Liga BOZPN – kat. Młodzik Starszy – I miejsce

25. Lublin – rocznik 1993 – tr. Miroslaw Goluch, Przemysław Sałański
Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych – II miejsce

26. Lublin – rocznik 1992 – tr. Henryk Grodecki
Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych – III miejsce

27. Lublin – rocznik 1991 – tr. Dariusz Banaszuk
Wojewódzka Liga Juniorow Młodszych – III miejsce

28. Lublin – rocznik 1988/89 – tr. Henryk Grodecki
Wojewodzka Liga Juniorów Starszych – II miejsce

29. Kraków – rocznik 1993 – tr.Mirosław Goluch, Przemysław Sałański
Turniej Cracovia Cup 2007 – I miejsce

30. Szczytno – rocznik 1994 – tr. Krzysztof Krucewicz
I Międzynarodowy Turniej Sadida Szczytno Cup 2007 – I miejsce

31. Łuków – rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
VI Halowy Turniej pod patronatem Cezarego Kucharskiego – III miejsce

32. Garwolin – rocznik 1994 – tr. Krzysztof Krucewicz
V Jubileuszowy Turniej im. Jana Pisiewicza – II miejsce

33. Siedlce – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto, Wojciech Jarzynka
I Halowy Turniej o puchar Dyrektora MKP Pogoń Siedlce – II miejsce

34. Chełm – rocznik 1997 – tr. Krzysztof Krucewicz
VII Międzynarodowy Turniej im. M. Chmielewskiego – III miejsce

ROK 2008
1. Biała Podlaska – rocznik 1997 – tr. Krzysztof Krucewicz
X Ogólnopolski Turniej Gool 2008 – II miejsce

2. Międzyrzec – rocznik 1998 – tr.Miłosz Storto, Wojciech Jarzynka
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – III miejsce

3. Piszczac – rocznik 1991 – tr. Grodecki Henryk
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – II miejsce

4. Międzyrzec – rocznik 1994 – tr. Krzysztof Krucewicz
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – I miejsce

5. Międzyrzec – rocznik 1992 – tr. Henryk Grodecki
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – II miejsce

6. Parczew – rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – II miejsce

7. Lublin – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto, Wojciech Jarzynka
Halowy Turniej Scania Cup 2008 – II miejsce

8. Bielsk Podlaski – rocznik 1995 – tr. Milosz Storto
II Halowy Turniej Trampkarzy – III miejsce

9. Sobolew – rocznik 1994 – tr. Krzysztof Krucewicz
Halowy Turniej o puchar Prezesa Zryw Sobolew – I miejsce

10. Łęczna – rocznik 1993 – tr. Mirosław Goluch, Przemysław Słański
Halowy Turniej Trampkarzy Starszych – II miejsce

11. Biała Podlaska – rocznik 1995 – tr. Milosz Storto
Halowy Turniej o puchar Eldorado – I miejsce

12. Lublin – rocznik 1999 – tr. Mirosław Goluch
Halowy turniej BeKsa Dzieciom – II miejsce

13. Lublin – rocznik 1998 – tr. Milosz Storto, Wojciech Jarzynka
Halowy Turniej BeKsa Dzieciom – II miejsce

14. Sobolew – rocznik 1997 – tr. Krzysztof Krucewicz
Halowy Turniej o puchar Prezesa Zryw Sobolew – III miejsce

15. Łęczna – rocznik 1998 – tr. Milosz Storto, Wojciech Jarzynka
Halowy Turniej Młodzików – II miejsce

16. Chełm – rocznik 1995 – tr. Miłosz Storto
II Halowy Turniej o Puchar Prezesa FPU „Skorek” – II miejsce

17. Biała Podlaska – rocznik 1988/89 – tr. Dariusz Banaszuk, Miłosz Storto
Bialska Liga Szóstek Piłkarskich – II miejsce

18. Biała Podlaska – rocznik 1995 – tr. Miłosz Storto
II Halowy Turniej o Puchar Komendanta Policji – I miejsce

19. Kraków – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
II Ogólnopolski Turniej Cracovia Cup-2008 – II miejsce

20. Lublin – roczniki: 1996 – tr. M. Biegajło, 1997 – tr. K. Krucewicz
Półfinał Mistrzostw Polski Turnieju Danone Cup-2008 – udział, bez awansu do finału krajowego

21. Zamość – rocznik 1993 – tr. Mirosław Goluch
Finał Wojewódzki Turnieju Coca-cola Cup 2008 – I miejsce

22. Krasnystaw – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto, Wojciech Jarzynka
Finał Wojewódzki VIII -go Turnieju ,, Z podwórka na stadion” – I miejsce

23. Białystok – rocznik 1992/93 – tr. Henryk Grodecki
Finał Krajowy Gimnazjady – IV miejsce

24. Biała Podlaska – rocznik 1995 – tr. Miłosz Storto
IV Memoriał Sławomira Wiliczuka – II miejsce

25. Biała Podlaska – rocznik 1998 – tr. M. Storto, W. Jarzynka
Liga Okręgowa – Orlik Młodszy – I miejsce

26. Biała Podlaska – rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
Liga Okręgowa – Młodzik Młodszy – II miejsce

27. Biała Podlaska – rocznik 1995 – tr. Miłosz Storto
Liga Okręgowa – Trampkarz Młodszy – I miejsce

28. Lublin – rocznik 1994 – tr. Krzysztof Krucewicz
Liga Wojewódzka – Trampkarz Młodszy – I miejsce

29. Lublin – rocznik 1993 – tr. M. Goluch, P. Sałański
Liga Wojewódzka – Trampkarz Starszy – II miejsce

30. Lublin – rocznik 1992/93 – tr. Henryk Grodecki
Liga Wojewódzka – Junior Młodszy – III miejsce

31. Lublin – rocznik 1990/91 – tr. Dariusz Banaszuk
Liga Wojewódzka – Junior Starszy – IV miejsce

32. Biała Podlaska – senior – tr. D. Banaszuk, M. Storto
Liga Okręgowa – B Klasa – I miejsce

33. Terespol – rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
Halowy Turniej Młodzików – I miejsce

34. Terespol – rocznik 1998 – tr. W. Jarzynka, M. Storto
Halowy Turniej Orlików – I miejsce

35. Łuków – rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
VII Ogólnopolski Halowy Turniej pod patronatem Cezarego Kucharskiego –
III miejsce

36. Terespol – rocznik 1992 – tr. Henryk Grodecki
Halowy Turniej Juniorów – II miejsce

37. Międzyrzec – rocznik 1998 – tr. W. Jarzynka, M. Storto
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Konsula Republiki Białoruskiej w Białej Podlaskiej – II miejsce

38. Chełm – rocznik 1998 – tr. W. Jarzynka, M. Storto
VIII Ogólnopolski Turniej im. ks. Chmielowskiego – II miejsce

39. Lublin – rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
X Ogólnopolski Halowy Turniej im. Mieczysława Kieronia – III miejsce

40. Terespol – rocznik 1991/92 – tr. P.Sałański, H.Grodecki
Halowy Turniej Juniorów – I miejsce

ROK 2009
1. Biała Podlaska – 10.01. – rocznik 1993/92 – tr. P.Sałański, H. Grodecki.
Halowy Turniej Juniorów o puchar Eldorado – I miejsce

2. Siemiatycze – 17.01. – rocznik 1996 – tr. M. Biegajło
Halowy Turniej Młodzików – II miejsce

3. Biała Podlaska – 17.01. – rocznik 1998 – tr. W. Jarzynka, M. Storto
Halowy Turniej ” Orliki 2009 ” – III miejsce

4. Siemiatycze – 26.01. – rocznik 1998 – tr. W. Jarzynka, M. Storto
Halowy Turniej o Puchar Dyrektora OSIR w Siemiatyczach – II miejsce

5. Łuków – 31.01. – rocznik 1998 – tr. W. Jarzynka, M. Storto
Halowe Mistrzostwa Okręgu – III miejsce

6. Łęczna – 8.02. – rocznik 1995 – tr. P. Sałański
Halowy Turniej Trampkarzy – III miejsce

7. Parczew – 8.02. – rocznik 1996 – tr. M. Biegajło
Halowe Mistrzostwa Okręgu – II miejsce

8. Biała Podlaska – 14.02. – rocznik 1997 – tr. K. Krucewicz
XI Ogólnopolski Halowy Turniej Młodzików ” Gool 2009 ” – I miejsce
– rocznik 1998 – tr.W. Jarzynka, M. Storto – II miejsce

9. Terespol – 14.02. – rocznik 1991/92 – tr. P. Sałański, H. Grodecki
Halowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów Starszych – I miejsce

10. Piszczac – 15.02. – rocznik 1993 – tr. M. Goluch
Halowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów Młodszych – I miejsce

11. Biała Podlaska – 21.02. – rocznik 1994 – tr. K. Krucewicz
VII Memoriał ks. Jana Packa – II miejsce

12. Sobolew – 21.02. – rocznik 1996 – tr. M. Biegajło
Halowy Turniej Młodzików – III miejsce

13. Międzyrzec – 21.02. – rocznik 2000 – tr. K. Bodzioch
Halowe Mistrzostwa Okręgu w kat. Żaków – I miejsce

14. Chełm – 21.02. – rocznik 1999 – tr. W. Krzystanek
Halowy Turniej Orlików o puchar Pełnomocnika PZPN d/s UKS – I miejsce

15. Węgrów – 22.02. – rocznik 1997 – tr. K. Krucewicz
I Ogólnopolski Turniej Młodzików – I miejsce

16. Biała Podlaska – marzec – rocznik 1996 – tr. M. Biegajło
III Halowy Turniej o Puchar Komendanta Policji – I miejsce
rocznik 1998 – tr. M. Storto i W. Jarzynka – II miejsce

17. Konstancin – 30.05. – rocznik 1998 – tr. M. Storto i W. Jarzynka
Finał Krajowy Turnieju Danone Cup-2009 – udział

18. Kraśnik – 28.05. – rocznik 1993/94 – tr. M. Goluch
Finał Wojewódzki Gimnazjady – II miejsce

19. Międzyrzec – 15.06. – rocznik 1998 – tr. M. Storto i W. Jarzynka
Finał Wojewódzki XIV Turnieju im. Marka Wielgusa – II miejsce

20. Lublin – 29.06. – rocznik 1990 i młodsi – tr. H. Grodecki i P. Sałański
Liga Wojewódzka – junior starszy – III miejsce

21. Lublin – 29.06. – rocznik 1993 – tr. M. Goluch
Liga Wojewódzka – junior młodszy – III miejsce

22. Lublin – 29.06. – rocznik 1994 – tr. K. Krucewicz
Liga Wojewódzka – trampkarz starszy – IV miejsce

23. Lublin – 29.06. – rocznik 1995 – tr. P. Sałański
Liga Wojewódzka – trampkarz młodszy – III miejsce

24. Biała Podlaska – 29.06 – rocznik 1996 – tr. M. Biegajło
Liga BOZPN – młodzik starszy – I miejsce

25. Biała Podlaska – 29.06. – rocznik 1998 – tr. W.Jarzynka i M.Storto
Liga BOZPN – orlik starszy – I miejsce

26. Biała Podlaska – 29.06. – rocznik 2000 – tr. Krystian Bodzioch
Liga BOZPN – żak – II miejsce

27. Krasnystaw – 09 – 15.08. – rocznik 1997 – tr. K. Krucewicz
XII Międzynarodowy Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej – I miejsce

28. Międzyrzec – 27.08. – rocznik 1998 – tr. W.Jarzynka i M.Storto
Turniej im. Bronisława Saczuka – I miejsce

29. Terespol – 21.11. – rocznik 1998 – tr. M.Storto, W. Jarzynka
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej – II miejsce

30. Łuków – 05.12. – rocznik 1998 – tr. M. Storto, W. Jarzynka
VIII Halowy Turniej pod patronatem Cezarego Kucharskiego – I miejsce

31. Krasnystaw – 13.12. – rocznik 1996 – tr. M. Biegajło
Halowy turniej trampkarzy młodszych – II miejsce

32. Siennica – 19.12. – rocznik 1998 – tr.M. Storto, W. Jarzynka
Halowy turniej młodzików – I miejsce

ROK 2010
1. Biała Podlaska – 16.01.10 – rocznik 1999 – tr. Wojciech Krzystanek
Halowy turniej młodzików – „99 Cup 2010” – I miejsce

2. Międzyrzec Podlaski – 17.01.10 – rocznik 1998 – tr. M. Storto, W.Jarzynka
Halowy turniej młodzików – I miejsce

3. Biała Podlaska – 23.01.10. – rocznik 1997 – tr. K. Krucewicz
XII ogólnopolski turniej piłki nożnej „Gool – 2010″ – I miejsce

4. Siemiatycze – 24.01.10 – rocznik 1998 – tr. M. Storto, W. Jarzynka
Halowy turniej młodzików – I miejsce

5. Biała Podlaska – 30.01.10. – rocznik 1998 – tr.M.Storto, W. Jarzynka
Halowy turniej młodzików ” Młodzicy 2010″ – I miejsce

6. Chełm – 30.01.10 – rocznik 2000 – tr. Krystian Bodzioch
Halowy turniej orlików – II miejsce

7. Międzyrzec Podlaski – 31.01.10 – rocznik 1995 – tr. Przemysław Sałański
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – I miejsce

8. Biała Podlaska – 06.02.10. – rocznik 1997 – tr. Krzysztof Krucewicz
V Ogólnopolski turniej o puchar Prezesa UKS Jagiellończyk – II miejsce

9. Biała Podlaska – 06.02.10. – rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
V Ogólnopolski turniej o puchar Prezesa UKS Jagiellończyk – III miejsce

10. Biała Podlaska – 06.02.10. – rocznik 1995 – tr. Przemysław Sałański
VIII Memoriał ks. Jana Packa – III miejsce

11. Terespol – 13.02.10. – rocznik 1998 – tr.M. Storto, W.Jarzynka
Halowe Mistrzostwa Okręgu – I miejsce

12. Parczew – 14.02.10. – rocznik 2000 – tr. Krystian Bodzioch
Halowe Mistrzostwa Okręgu – III miejsce

13. Biała Podlaska – 27.02.10. – rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
Halowe Mistrzostwa Okręgu – I miejsce

14. Lublin – 20.03.10. – rocznik 1997 – tr. Krzysztof Krucewicz
Halowy turniej o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego – III miejsce

15. Kraśnik – 20.06.10. – rocznik 1994/95 – tr. Dariusz Banaszuk
Finał Wojewódzki Gimnazjady – II miejsce

16. Zamość – 11.06.10. – rocznik 1994/95 – tr.H.Grodecki, P.Sałański
Finał wojewódzki Turnieju Coca Cola Cup-2010 – I miejsce

17. Sandomierz – 18.06.10. – rocznik 1994/95 – tr. H.Grodecki, P.Sałański
Półfinał Krajowy Turnieju Coca Cola Cup-2010 – udział.

18. Biała Podlaska – 22.06.10. – rocznik 1996/97 – tr. Krzysztof Krucewicz
Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych – I miejsce

19. Biała Podlaska – 22.06.10. – rocznik 1998 – tr. W.Jarzynka, M.Storto
Okręgowa Liga Młodzika Młodszego – I miejsce

20. Biała Podlaska – 22.06.10. – rocznik 2000 – tr. Krystian Bodzioch
Okręgowa Liga Orlika Młodszego – I miejsce

21. Lublin – 24.06.10. – rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych – I miejsce

22.Lublin – 24.06.10. – rocznik 1992/93 – tr. Henryk Grodecki
Wojewódzka Liga Juniorów Starszych – I miejsce

23. Krasnystaw – 12-18.08.10. – rocznik 1997 – tr.H.Grodecki, K.Krucewicz
XIII Międzynarodowy Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej – III miejsce

24. Krasnystaw – 12-18.08.10,- rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
XIII Międzynarodowy Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej – I miejsce

25. Krasnystaw – 12-18.08.10.- rocznik 2000 – tr.Krystian Bodzioch
XIII Międzynarodowy Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej – II miejsce

23. Łódż – 19-22.08.10. – rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
Finał Krajowy Nike Premier Cup 2010 – udział.

24. Międzyrzec Podlaski – 27.08.2010 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
Memoriał Bronisława Saczuka – I miejsce

25. Łuków -11.12.2010 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
IX Ogólnopolski Turniej pod patronatem Cezarego Kucharskiego – I miejsce

26. Terespol – 18.12.2010 – rocznik 2000 – tr. Krystian Bodzioch
Halowy Międzynarodowy Turniej Młodzików – II miejsce

27. Brańsk – 19.12.2010 – rocznik 1998 – tr.Milosz Storto
Turniej o puchar Jana Sokołowskiego – I miejsce

28. Brańsk – 19.12.2010 – rocznik 1997 – tr. Henryk Grodecki
Turniej o puchar Jana Sokołowskiego – III miejsce

ROK 2011
1. Biała Podlaska – 15.01.2011 – rocznik 2000 – tr. Krystian Bodzioch
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – I miejsce

2. Terespol – 16.01.2011 – rocznik 1998 – tr. Milosz Storto
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – I miejsce

3. Piszczac – 22.01.2011 – rocznik 1992/93 – tr.Henryk Grodecki
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – I miejsce

4. Biała Podlaska – 29.01.2011 – rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – I miejsce

5. Węgrów – 29.01.2011 – rocznik 2000 – tr. Krystian Bodzioch
Halowy Turniej Młodzików – II miejsce

6. Radzyń Podlaski – 30.01.2011 – rocznik 2002 – tr. Jakub Krucewicz
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – I miejsce

7. Tarnów – 29-30.01.2011 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
V Ogólnopolski Halowy Turniej im. Antoniego Borawińskiego – III miejsce

8. Sobolew – 05.02.2011 – rocznik 1998 – tr. Milosz Storto
Turniej o Puchar Prezesa GULKS Zryw Sobolew – II miejsce

9. Biała Podlaska – 12.02.2011 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
VI Memoriał Stanisława Gasiewicza – III miejsce

10. Biała Podlaska – 13.02.2011 – rocznik 2000 – tr.Krystian Bodzioch
II Ogólnopolski halowy turniej piłki nożnej Sanea Cup – 2011 – III miejsce

11. Biała Podlaska – 26.02.2011 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
Ogólnopolski halowy turniej piłki nożnej – Młodzicy 2011 – I miejsce

12. Biała Podlaska – 27.02.2011 – rocznik 1999 – tr. Wojciech Krzystanek
II Ogólnopolski Halowy Turniej 99′ Cup – I miejsce

13. Biała Podlaska – 27.02.2011 – rocznik 2000 – tr. Krystian Bodzioch
II Ogólnopolski Halowy Turniej 99’Cup – III miejsce

14. Siemiatycze -12-13.03.2011 – rocznik 2000 – tr. Krystian Bodzioch
I międzynarodowy Turniej im. Kazimierza Jodłowskiego – II miejsce

15. Siemiatycze – 02.04.2011 – rocznik 2002 – tr. Jakub Krucewicz
Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków – I miejsce

16. Parczew – 11.05.2011 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
Finał wojewódzki Szkolnych Igrzysk Sportowych – I miejsce.

17. Lubliniec – 21.05.2011 – rocznik 1999 – tr. Wojciech Krzystanek
Półfinał krajowy Turnieju Danone Cup – IV miejsce.

18. Międzyrzec – 26.05.2011 – rocznik 2000 – tr. Krystian Bodzioch
Finał Wojewódzki Turnieju im. Marka Wielgusa – III miejsce

19. Łódź – 04.06.2011 – rocznik 1999 – tr. Wojciech Krzystanek
Finał Krajowy Turnieju Danone Nations Cup – 2011 – IV miejsce

20. Lublin – 21.06.2011 – rocznik 1992 i młodsi- tr.Henryk Grodecki
Wojewódzka Liga Juniorów Starszych – II miejsce.

21. Lublin – 21.06.2011- rocznik 1996 – tr. Maciej Biegajło
Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych – I miejsce

22. Lublin – 21.06.2011 – rocznik 1997 – tr. Henryk Grodecki
Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych – I miejsce.

23. Lublin – 21.06.2011 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
Wojewódzka Liga Młodzików Starszych – I miejsce.

24. Biała Podlaska – 30.06.2011 – rocznik 2000 – tr. Krystian Bodzioch
Liga BOZPN – Orlik Starszy – I miejsce.

25. Biała Podlaska – 30.06.2011 – rocznik 2002 – tr. Jakub Krucewicz
Liga BOZPN – kat. Żak – I miejsce.

26. Krasnystaw – 11-17.08.2011 – rocznik 1999 – tr. Wojciech Krzystanek
XIV Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej – III miejsce.

27. Krasnystaw – 11-17.08.2011 – rocznik 2000 – tr. Jarosław Makarewicz
XIV Wakacyjny Turniej Płlki Nożnej – III miejsce.

28. Siemiatycze – 20.11.2011 – rocznik 2002 – tr. Krzysztof Krucewicz
Halowy turniej Żaków – II miejsce.

29. Terespol – 26-27.11.2011 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
Halowy turniej trampkarzy – I miejsce.

30. Łuków – 3-4.12.2011 – rocznik 2000 – tr. Jarosław Makarewicz
X Międzynarodowy Turniej pod patronatem C. Kucharskiego – II miejsce.

31. Garwolin – 9-10.12.2011 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
Halowy turniej trampkarzy młodszych – II miejsce.

32. Siemiatycze – 9.12.2011 – rocznik 1997 – tr. Henryk Grodecki
Halowy turniej trampkarzy starszych – I miejsce.

33. Węgrów – 10.12.2011 – rocznik 2000 – tr. Jarosław Makarewicz
Halowy turniej młodzików – II miejsce.

34. Siemiatycze – 10.12.2011 – rocznik 1998 – tr. Milosz Storto
Halowy turniej trampkarzy – II miejsce.

ROK 2012
1. Biała Podlaska – 07.01.2012 – rocznik 2002 – tr. Krzysztof Krucewicz
XIV Ogólnopolski halowy turniej GOOL – 2012 – III miejsce.

2. Biała Podlaska – 01.2012 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
VII Memoriał Stanisława Gasiewicza – II miejsce

3. Węgrów – 15.01.2012 – rocznik 1999 – tr. Wojciech Krzystanek
Halowy turniej Młodzików – II miejsce.

4. Siemiatycze – 21.01.2012 – rocznik 1999 – tr. Wojciech Krzystanek
Halowy turniej w Siemiatyczach – I miejsce.

5. Komarówka – 29.01.2012 – rocznik 1995 – tr. Mirosław Goluch
Halowe Mistrzostwa BOZPN – I miejsce.

6. Biała Podlaska – 04.02.2012 – rocznik 1997 – tr. Henryk Grodecki
Halowe Mistrzostwa BOZPN – I miejsce.

7. Łuków – 05.02.2012 – rocznik 2000 – tr. Jarosław Makarewicz
Halowe Mistrzostwa BOZPN – I miejsce.

8. Terespol – 11.02.2012 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
Halowe Mistrzostwa BOZPN – II miejsce.

9. Janów Podlaski – 12.02.2012 – rocznik 1993 – tr. Przemysław Sałański
Halowe Mistrzostwa BOZPN – I miejsce.

10. Biała Podlaska – 18.02.2012 – rocznik 1999 – tr. Wojciech Krzystanek
III Halowy Turniej 99″Cup – I miejsce.

11.Biała Podlaska – 25.02.2012 – rocznik 1997 – tr. Henryk Grodecki
X Memoriał ks. Jana Packa – I miejsce.

12. Biała Podlaska – 25.02.2012 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
X Memoriał ks. Jana Packa – II miejsce.

13. Terespol – 25.02.2012 – rocznik 2000 – tr. Jarosław Makarewicz
Halowy Turniej Młodzików – I miejsce.

14. Siemiatycze – 17.03.2012 – rocznik 2002 – tr. Krzysztof Krucewicz
Halowy Turniej Żaków rocznik 2002 – II miejsce.

15. Krasnystaw – 24.03.2012 – rocznik 2004 – tr.Henryk Grodecki
Halowy Turniej Żaków – I miejsce.

16. Biała Podlaska – 10.05.2012 – rocznik 2000 – tr. Jarosław Makarewicz
Finał Wojewódzki Turnieju Danone Nations Cup-2012 – III miejsce.

17. Zamość – 17.05.2012 – rocznik 2002 – tr. Krzysztof Krucewicz
Finał Wojewódzki XII-go Turnieju o Puchar Tymbarku – IV miejsce.

18. Łuków – 30.06.2012 – rocznik 2000 – tr. Jarosław Makarewicz
V Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej – Memoriał Antoniego Trybonia – I miejsce.

19. Łuków – 30.06.2012 – rocznik 2002 – tr. Krzysztof Krucewicz
V Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej – Memoriał Antoniego Trybonia – III miejsce.

20. Łuków – 30.06.2012 – rocznik 2004 – tr. Henryk Grodecki
V Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej – Memoriał Antoniego Trybonia – I miejsce.

21. Lublin – 30.06.2012 – rocznik 1997 – tr. Henryk Grodecki
Wojewódzka liga trampkarzy starszych – II miejsce.

22. Lublin – 30.06.2012 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
Wojewódzka liga trampkarzy młodszych – II miejsce.

23. Lublin – 30.06.2012 – rocznik 2000 – tr. Jarosław Makarewicz Wojewódzka liga młodzików młodszych – I miejsce.

24. Biała Podlaska – 30.06.2012 – rocznik 2002 – tr. Krzysztof Krucewicz
Okręgowa liga orlika młodszego – I miejsce.

25. Szczytno – 31.07 – 05.08.2012 – rocznik 2000 – tr. Jarosław Makarewicz
VI Międzynarodowy Turniej Sadida Szczytno Cup-2012 – I miejsce.

26. Szczytno – 31.07 – 05.08.2012 – rocznik 2002 – tr. Krzysztof Krucewicz
VI Międzynarodowy Turniej Sadida Szczytno Cup-2012 – III miejsce.

27. Łomazy – 11.08.2012 – rocznik 2000 – tr. Jarosław Makarewicz
Memoriał im. Piotra Nowika – I miejsce

28. Sandomierz – 17-19. 08. 2012 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
Międzynarodowy Turniej Piłkarski „Torneo Świętokrzyskie” – III miejsce.

29. Międzyrzec Podl. – 1.12.2012 – rocznik 2004 – tr. Wojciech Krzystanek
Halowy Turniej Żaków – II miejsce.

30. Dorohusk – 08.12.2012 – rocznik 2003 – tr. Tomasz Buraczewski
IV Memoriał im. Piotra Czarneckiego – III miejsce.

31. Chełm – 08.12.2012 – rocznik 1999 – tr. Mirosław Goluch
Grand Prix Niedźwiedziego Grodu – I miejsce.

32. Łuków – 08.12.2012 – rocznik 2000 – tr. Jarosław Makarewicz
XI Halowy turniej pod patronatem Cezarego Kucharskiego – I miejsce.

33. Siemiatycze – 15.12.2012 – rocznik 2004 – tr. Wojciech Krzystanek
Halowy Turniej Żaków – II miejsce.

34. Węgrów – 16.12.2012 – rocznik 2002 – tr. Krzysztof Krucewicz
II Ogólnopolski Halowy Turniej Orlików – II miejsce.

35. Zamość – 16.12.2012 – rocznik 2003 – tr. Tomasz Buraczewski
Turniej o Puchar Prezesa Hetmana Zamość – II miejsce.

36. Chełm – 22.12.2012 – rocznik 2004 – tr. Wojciech Krzystanek
Halowy Turniej „Gwiazdka 2012” – II miejsce.

37. Lubartów – 22.12.2012 – rocznik 2002 – tr. Krzysztof Krucewicz
Świąteczny Halowy Turniej Orlików – III miejsce.

38. Biała Podlaska – 28.12.2012 – rocznik 2001 – tr. Maciej Biegajło
Halowy Turniej o Puchar Prezesa Podlasia Biała Podlaska – I miejsce.

39. Biała Podlaska – 28.12.2012 – rocznik 2002 – tr. Krzysztof Krucewicz
Halowy Turniej o Puchar Prezesa Podlasia Biała Podlaska – II miejsce.

ROK 2013
1. Biała Podlaska – 05.01.2013 – rocznik 2003 – tr. Tomasz Buraczewski
Halowy Turniej o Puchar Prezesa UKS Top-54 – II miejsce.

2. Chełm – 19.01.2013 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
Halowy turniej juniorów – III miejsce.

3. Biała Podlaska – 19.01.2013 – rocznik 2004 – tr. Wojciech Krzystanek
VIII Memoriał Stanisława Gasiewicza – I miejsce.

4. Biała Podlaska – 26.01.2013 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
XI Memoriał im. Jana Packa – I miejsce.

5. Międzyrzec – 26.01.2013 – rocznik 2004 – tr. Wojciech Krzystanek
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – I miejsce.

6. Biała Podlaska – 27.01.2013 – rocznik 1994/95 – tr.Przemysław Sałański
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – III miejsce.

7. Lublin – 27.01.2013 – rocznik 2005 – tr. Michał Karpiszuk
Halowy Turniej Żaków ” BeKSA Cup” – I miejsce.

8. Łuków – 2.02.2013 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN rocznika 1997 – II miejsce.

9. Łęczna – 2.02.2013 – rocznik 2002 – tr. Krzysztof Krucewicz
Halowy Turniej o Puchar Prezesa GKS Bogdanka – II miejsce.

10. Łęczna – 3.02. 2013 – rocznik 2004 – tr. Wojciech Krzystanek
Halowy Turniej o Puchar Prezesa GKS Bogdanka – II miejsce.

11. Lublin – 03.02.2013 – rocznik 2003 – tr. Tomasz Burczewski
IV halowy turniej piłki nożnej ” Motor Frajda Cup ” – II miejsce.

12. Biała Podlaska – 09.02.2013 – rocznik 2002 – tr. Krzysztof Krucewicz
XV Ogólnopolski Halowy Turniej ” GOOL – 2013 ” – I miejsce.

13. Biała Podlaska – 16.02.2013 – rocznik 2002 – tr. Krzysztof Krucewicz
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – II miejsce.

14. Terespol – 17.02.2013 – rocznik 1998 – tr. Miłosz Storto
Halowe Mistrzostwa Okręgu BOZPN – I miejsce.

15. Węgrów – 02.03.2013 – rocznik 2004 – tr. Wojciech Krzystanek
Halowy Turniej Żaków – I miejsce.

16. Lublin – 03.03.2013 – rocznik 2003 – tr. Tomasz Buraczewski
Halowy Turniej Orlików pod patronatem Cezarego Kucharskiego – II miejsce.

17. Chełm – 16.03.2013 – rocznik 2004 – tr. Wojciech Krzystanek
Halowy turniej Żaków ” Kłosik Cup ” – I miejsce.

18. Radzyń Podlaski – 23.03.2013 – rocznik 2004 – tr. Wojciech Krzystanek
Halowy turniej Żaków ” Kris Cup ” – I miejsce.